Ľ. Blaha: Pacient nemôže robiť psychiatra, Igor – pochop to! + TB Igora Matoviča

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ľuboš Blaha to opäť dal bez servítky:

Prepánakráľa, už nie. Už to fakt nikoho nebaví, už toho máme všetci po krk. Matovič so Sulíkom sú už zase v sebe. Už zase po sebe hádžu formičky.

 1. Matovič dal práve tlačovku, kde zase Sulíka dourážal do fialova. Už zase je „kolega Sulík“ všetko od masového vraha až po sociopata.
 2. Akože – každý vie, že Sulík je neoliberálne monštrum. Ale rovnaké neoliberálne monštrum je aj Matovič. Pacient nemôže robiť psychiatra, Igor – pochop to.
 3. Pri všetkej úcte, keď sa hentí dvaja hádajú, kto je väčší sociopat, to je ako keby sa Pat a Mat hádali, kto je väčšie nemehlo. Súťaž o najväčšieho tĺka vyhrávate obaja, páni, blahoželám, len sa nepobite o zlatú medailu.
 4. Na Slovensku kvôli vašim hádkam zomrelo vyše 12 tisíc ľudí. A vy máte tú drzosť sa opäť postaviť pred národ a pokračovať v tomto pubertálnom divadle?!
 5. Výsledkom je chaos, kde sa pozriete. Už sa z nás smejú v celej Európe, že na Slovensku nevieme ani len vytlačiť jednotný očkovací certifikát.
 6. České médiá píšu, že je u nás taký chaos, že nás museli vylúčiť zo spolupráce – vylúčili nás zo stredoeurópskej dohody o voľnom cestovaní. A namiesto toho, aby to koalícia riešila, oni sa vadia a hejtujú cez médiá.
 7. Zúfalých Slovákov otáčajú na hraniciach len kvôli tomu, že máme ministra zdravotníctva z OĽaNO, ktorý v 21. storočí nevie ani vytvoriť jedno lajstro v dvoch jazykoch, aby ho uznávali aj v zahraničí.
 8. Očkovací jehovisti na čele s prezidentkou tu už polroka šíria severokórejskú propagandu, vraj vakcína je sloboda.
 9. A keď sa propaganda zrazí s realitou, zisťujeme, že ľudia ani len slobodne nemôžu cestovať. Lebo najväčší problém je vyrobiť lajstro!
 10. Celá V4-ka to dokáže. Okrem Slovenska. Dokážu to Rakúšania, dokážu to Nemci. Ale tuná Lengvarský to dáva na motáka, ktorý potrebuje pol roka na to, čo by dokázal aj priemerne nadaný šimpanz.
 11. Oni reálne ubližujú ľuďom. Len kvôli ich hlúposti budú stovky tisíc Slovákov poškodení v porovnaní s Čechmi či Maďarmi. A ešte nás kvôli neschopnosti Matovičovcov Česi preradili medzi rizikové krajiny – kvôli šialenej vláde trestajú Slovákov.
 12. Už stačilo. Za stranu SMER-SD dávame jasné ultimátum. Ak do nedele minister zdravotníctva tento problém nevyrieši, v pondelok dávame návrh na jeho odvolanie v parlamente. Nedáme im dýchať.
 13. Vážená vláda, začnite už konečne robiť niečo pre ľudí! Prestaňte sa hádať, prestaňte kvičať, prestaňte sa predvádzať. Robte, makajte, riešte problémy. To je úloha vlády!
 14. Ak je na čele rezortu človek, ktorý škodí Slovákom, je čas ho dať dole. Akoby nestačilo, čo napáchal Lengvarský na Milanovi Lučanskom. Akoby nestačilo, že jeho štátny si napcháva vačky na biznise s MOM-kami. Akoby nestačilo, ako domrvili Sputnik.
 15. Oni ničia Slovákom životy. Na dennej báze. Nesmú mať pocit, že im to len-tak prejde. Neprejde!

VÁŽENÝ PÁN LENGVARSKÝ, TIK-TAK, TIK-TAK…

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Ľ. Blaha: Pacient nemôže robiť psychiatra, Igor – pochop to! + TB Igora Matoviča

 • 19. mája 2021 at 7:54
  Permalink

  A čo zdraví ľudia? S tými už sa v tejto gubernii neráta? Tí môžu chodiť len do práce. Ďakujem všetkým schengenistom. To sa nenájde v celej Európe niekto normálny?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *