A je po vládnej kríze. Koľko ľudí zomrelo počas tohto cirkusu? Trefné zhrnutie Ľ. Blahu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

V týchto 10 bodoch Ľuboša Blahu je asi zhrnuté všetko.

Ľ. Blaha: „A už spľasla aj SaS. Presne podľa očakávania. Po rokovaní klubu Sulíkovci nebudú žiadať hlavu premiéra Matoviča. A je po vzbure liberálov. Vláda nepadne“.

1. Sulíkovi už odrazu nevadí, že je vrah tisícov a že vlastne môže aj za smrť „Janka a Marienky“, aby sme citovali nášho rozprávkového pána premiéra.

2. SaS-ke nevadí, že Matovič zosmiešňuje Slovensko v Európe a zo svojich koaličných partnerov robí handry, s ktorými vytiera podlahu.

3. Nevadí im, že kompletne zničil slovenskú ekonomiku, ľuďom nijako nepomohol a jediné, čo sme sa od neho dočkali, sú špajchle v nose.

4. Sulík môže stokrát denne opakovať, že je proti špajchlovaniu, a že je proti Matovičovi, a že je za pomoc firmám a že je za uvoľňovanie… Nie je to jedno? Tárať vie každý, podstatné je, že Sulík nerobí nič, aby toto peklo zastavil.

5. Tak načo majú takéto komédie zmysel. Zbytočne na týždeň zastavili Slovensko – oni sa hádali, kým ďalej umierali ľudia. A efekt – nula.

6. Ešte budú chvíľku hryzkať do Krajčího a potom stiahnu chvostíky a rozídu sa kopať hroby. Od Matoviča vyfasujú lopatky.

7. Dopadlo to presne tak, ako Matovič predvídal – Riško ďalej poslušne drží balónik. A Matovič im to ešte osladí, veď vyčkajte – odvolá Baťovú, odreže Korčoka a Sulíkovi bude sypať soľ do rán ešte véééľmi dlho.

8. A potom zase Riško vybuchne a zase spľasne. Lebo on nemá žiadnu česť. On sa stal národným fackovacím panákom. Matovič vlastne založil novú národnú olympijskú disciplínu – kopni si do Riška.

9. Vravíme to od prvého dňa vládnej krízy. Neverme im ani slovo a ďalej podpisujme petičné hárky: referendum je jediný spôsob, ako ich odtrhnúť od válovov.

10. Zabudnite na to, že je nejaký rozdiel medzi Matovičom a Sulíkom – oni to len hrajú na dobrého a zlého policajta, jeden to dáva na hysterika, druhý na robota, a v realite je chaos na Slovensku zodpovednosťou obidvoch – Pata aj Mata.

Po tomto, dúfam, už Sulíka nebude voliť ani vlastná rodina. Pán Sulík, hanbite sa.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “A je po vládnej kríze. Koľko ľudí zomrelo počas tohto cirkusu? Trefné zhrnutie Ľ. Blahu

  • 11. marca 2021 at 7:39
    Permalink

    Neostáva nič, len ku kope hnoja pred úradom vlády priložiť lopaty a krompáče.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *