A je to tu! Starosta Becík: (video) Vypovedám poslušnosť súčasnej vláde

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Starosta obce Dvory nad Žitavou Branislav Becík na sociálnej sieti verejne prehlásil, že vypovedá poslušnosť súčasnej vláde! Becík vo svojom videu zdôrazňuje, že po víkendovom testovaní sa rozhodla jeho samospráva skončiť s celoplošným, resp. skríningovým testovaním.

Podľa starostu Becíka ide o nezmyselný krok súčasnej vlády, v ktorom sú vystavení riziku zdraví obyvatelia. Poslednou kvapkou trpezlivosti Becíka boli slová ministra zdravotníctva Krajčího, na jeho poslednej tlačovke. „Celá naša samospráva suplovala hlúposti a ničím neoverené kroky súčasnej vlády. Dva mesiace boli vyťažení naši zamestnanci, ktorí nič iné neriešili iba príkazy a nariadenia, ktoré sa menili z hodiny na hodinu. Dva mesiace sme boli iba prisluhovači a pritakávači.“ Starosta dodáva, že ho mrzí byť vtiahnutý do niečoho, čo sa nerobilo nikde vo svete a bude počúvať už len kroky odborníkov. Viac vo videu.

Facebook Branislav Becík:

VYPOVEDÁM „POSLUŠNOSŤ“ SÚČASNEJ VLÁDE

Po víkendovom testovaní sa naša samospráva rozhodla skončiť so skríningovým testovaním v našej obci.Končíme s týmto nezmyselným krokom súčasnej vlády, kde len vystavujeme riziku našich zdravých obyvateľov. Prikláňame sa k názoru odborníkov a preto obyvatelia v našej obci od určitého veku dostanú od obce vitamíny a to hlavne D vitamín a FFP respirátory.

Naša samospráva od dnešného dňa začína fungovať tak, ako to bolo pred šialenstvom, ktoré Matovič a spol. na nás vymysleli. Naša samospráva tu vždy bola a je pre našich obyvateľov a kedykoľvek sme pripravení ich chrániť. No bohužiaľ, dnes ich musím chrániť pred psychopatickou vládou neodborníkov.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “A je to tu! Starosta Becík: (video) Vypovedám poslušnosť súčasnej vláde

 • 3. februára 2021 at 8:30
  Permalink

  Konečne NORMÁLNY človek v tejto NENORMÁLNEJ krajine!!!
  Bravóóó!!!

  Reply
 • 3. februára 2021 at 8:55
  Permalink

  Treba zdôrazniť, že starosta Becík nerobí nič protizákonné. Vláda nie je jeho šéf a žiadny zákon mu neukladá riadiť sa pokynmi vlády a už tobôž nie vyhláseniami v médiách a statusmi na fejsbúku.
  Orgány samosprávy musia konať v medziach zákonov a zákonmi sú pre nich aj nariadenia vlády, ktoré sa zákonným spôsobom zverejnia v Zbierke zákonov. Tam to ale končí.
  Tie „príkazy a nariadenia, ktoré sa menili z hodiny na hodinu“ nemajú v našom právnom systéme miesto a som presvedčený, že súčasní poslanci NR SR, keďže to pripustili, stratili mandát z dôvodu porušenia sľubu poslanca: „Budem dodržiavať ústavu a ostatné zákony a pracovať tak, aby sa uvádzali do života.“

  Reply
 • 3. februára 2021 at 10:18
  Permalink

  Všetka česť tomuto hrdinovi dnešnej doby!
  Ostatní volení zástupcovia občanov, kedy vyleziete z ulít a postavíte na čelo odporu? A čo poberáči vysokých platov v ZMOS? Takto ste sa mali zachovať už dávno a nie nechávať to na pár odvážnych lekárov.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *