Ak Matovič teraz nepovalí vládu bude rovnako vinný: Obvinil špinavý Denník N a ďalších „idiotov“

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Matovič našiel vinníka, ale zabudol tam zaradiť aj seba. Opäť len dokázal jeho neschopnosť a dôvera vo vakcináciu, ktorá je už teraz na biednej úrovni dostala na Slovensku ďalšiu ranu.

Matovič na sociálnej sieti začal: „Keď sme priviezli Sputnik V na košické letisko, navreli im z nenávisti oči krvou. Spustili svoju geopolitickú špinavú hru proti “hybridnej zbrani” Ruska … a bolo im úplne jedno, či budú predčasné voľby a vráti sa mafia k moci“.

Ďalej dodáva: „Dnes však svoje dielo dokonali – svojimi bludmi, ktoré cez Denník N pustili do celého sveta, primäli Rusov povedať dosť – a tí nás požiadali o vrátenie Sputnika a ukončenie zmluvy. GRATULUJEM IDIOTI! Zobrali ste si za rukojemníkov zdravie milióna ľudí na Slovensku! Buchnite si šampanské.ps. Vám, ktorým je to rovnako ľúto ako mne, sľubujem, že to nevzdám. Aj keď nateraz neviem ako ďalej. Viac info zajtra na tlačovke o 10:30“.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ak Matovič teraz nepovalí vládu bude rovnako vinný: Obvinil špinavý Denník N a ďalších „idiotov“

 • 8. apríla 2021 at 21:21
  Permalink

  To si teda zase posral. Čakám kedy pôjdeš na koberec k pani vrchnej protektorke na Hviezdoslavovom námestí. A bude asi aj po finančnom mágovi.

  Reply
 • 9. apríla 2021 at 9:20
  Permalink

  Včera som to hovoril, a dnes už naša „smetisková excelencia“ dostala pokyny od vrchnej zemskej protektorky.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *