Amaterizmus: Nicholsonová (SaS) si neoverila informácie a krivo obvinila novozámockú nemocnicu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Europoslankyňa Lucia Nicholsonová (SaS) to poriadne prestrelila. Obvinila vedenie Nemocnice Nové Zámky a to na základe neoverených informácii, čo z jej strany bolo totálne amatérske a nehodné jej postavenia.

Otázkou je, či podobne, na základe stopercentne overených informácii sa v súčasnosti dejú aj akcie NAKA, ktoré Nicholsonová tak rada komentuje a ak jej podnet na Milana Lučanského je podobne „zaručený“ tak sa máme na čo „tešiť“. Pretože to, čo predviedla Nicholsonová v prípade Nemocnice Nové Zámky, možno v budúcnosti budeme svedkami nie len jej ospravelňujúcich a „srdcervúcich“ videí, ale aj žalôb voči Slovenskej republike.

Status z Facebook stánky: Lucia Nicholsonová verí v zdravý rozum (status obsahuje aj video)

Prípad pani Petry

Jeden z najťažších komentárov, ktoré som kedy nahrávala ?

Prosím, pozrite si ho ?

 Je v ňom stanovisko k prípadu matky a novozámockej nemocnice.

Prípad je už v rukách polície a ja netrpezlivo čakám na jeho rozuzlenie.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *