Andrej Danko Pellegrinimu: (video) Len ty vieš, prečo si letel do Drážďan a nemáš inú šancu ako povedať pravdu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Andrej Danko, predseda SNS vo svojom videu, ktoré venoval Petrovi Pellegrinimu, mu pripomenul ako sa dostal na post premiéra, prečo bol „silný“, ale aj to, komu vďačí za to, kam sa dostal. Nezabudol ani na referendum, ktorým sa Slovenská národná strana zaoberá zberom podpisov už od leta, ale aj napriek tomu ponúkla možnosť participovať na petícii aj Petrovi Pellegrinimu.

V mierne tajomnom videu je toho povedané viac a Andrej Danko ho nazval: Peter Pellegrini nie si Kráľ Slnko.

Zdroj: Facebook Andrej Danko

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *