B. Kollár: Politická minulosť D. Lipšica ma nevyrušuje a za pádom preferencií Sme rodina vidí jeho zdravotný stav

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Bratislava 14. februára (TASR) – Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) je so zvolením advokáta Daniela Lipšica za špeciálneho prokurátora spokojný. Jeho politická minulosť ho nevyrušuje. Kollár to uviedol v diskusnej relácii TA3 V politike.


      Hnutie podľa neho svojho kandidáta na špeciálneho prokurátora nemalo. Všetkých štyroch kandidátov navrhnutých však považovalo za kvalitných. „Zo všetkých kandidátov na špeciálneho prokurátora by mi bolo jedno, kto by sa ním stal, všetci boli kvalitní,“ uviedol Kollár.


      Politická minulosť Lipšica mu neprekáža. „Tykáme si, lebo sme boli kolegovia v parlamente, ale nie sme priatelia. Nie je to človek, ktorému by som volal, keby som chcel nejakú nadštandardnú službu, v  tomto je veľmi striktný,“ zdôraznil Kollár.

Pád preferencií hnutia Sme rodina v posledných prieskumoch vysvetľuje predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) najmä pandémiou a jeho zdravotným stavom, keď sa dlhšie neukazoval na verejnosti. Skonštatoval to v diskusnej relácii TA3 V politike.


      „Nešiel som však do parlamentu, aby som držal stabilne percentá. Dal som voličom sľuby, ktoré postupne plníme, ako je zrušenie doplatkov za lieky. Už teraz pracujeme na exekučnej amnestii,“ uviedol Kollár.


      Dodal, že rovnako v posledných desiatich mesiacoch pripravujú výstavbu nájomných bytov, ktorú by chcel spustiť od leta. „Štát nebude byty stavať, on to bude dohliadať,“ dodal Kollár.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “B. Kollár: Politická minulosť D. Lipšica ma nevyrušuje a za pádom preferencií Sme rodina vidí jeho zdravotný stav

 • 14. februára 2021 at 20:36
  Permalink

  Pán „mafián “ a Steinhubelov poskok, mňa ale zaujíma ako občana tejto fašistickej US banánovej protektúry, prečo „VRAH“ vo výkone trestu ako „BEZÚHONNÝ“ občan získal previerku NBÚ, keď mne to trvalo 6 mesiacov a ešte mi volali, že to môže byť aj skôr, keď zaplatím kešom 150 tis Eur. Tento sprostý „ZMRD“ a organizátor „VRAŽDY LUČANSKEHO“ asi bude musieť tragicky zahynúť pri „autonehode“ ako náčelník „mastný vlas“, po ktorom je pomenovaný zbytočný štátny úrad.

  Reply
 • 14. februára 2021 at 23:51
  Permalink

  Politická minulosť Lipšica ho nevyrušuje. Preto na oplátku očakáva, že ani Lipšica ako špeciálneho prokurátora nebude vyrušovať Kollárova mafiánske a kriminálna minulosť.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *