Baťo na Matoviča krátko a stručne: +421 905 644 632. Blaha komentuje Matoviča a Baťa

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Poslanec SMER-SD Ľuboš Blaha opísal napätie medzi Matovičom a Baťom, niekoľkými vetami, v ktorých nešetril ani jedného.

Ľuboš Blaha:

Ľudia umierajú, ekonomika padá a štát je v rozvrate… a predseda vlády Matovič vyplakáva na sieti, že mu bývalý Kiskov poradca Rado Baťo nadáva do exkrementov. Aby som bol presný – do psychopatických a zbabelých exkrementov.

 1. Kým si bude Igor utierať slzy od toho, ako mu všetci naničhodníci ubližujú, pripomenul by som mu, ako nadával Andrejovi Dankovi pred parlamentom, keď bol v opozícii.
 2. Pripomenul by som mu, ako nadával vedcom a lekárom. Ako sme preňho boli všetci kuvici, bludári a múdrosráči. Ako jeho besný pes označoval Slovákov za opice.
 3. Ako nadával svojim koaličným partnerom do vrahov. Ako je preňho každý s iným názorom zlodej a mafián. A tak.
 4. Keď sa tento pánko sťažuje na „mimoriadne vysokú úroveň komunikácie“, to je ako keby sa Jack Rozparovač sťažoval, že polícia pri zatýkaní používa nože.
 5. Ja neviem, u koho chce vzbudiť ľútosť – jemu asi nedocvaklo, že ho už nenávidí celé Slovensko. Okrem Naďa a Šípoša. A profesora Pročka. Tí ho budú oblizovať do skonania vekov.
 6. Druhá vec: prečo sa preboha ako premiér potrebuje hádať ešte aj s nejakým manželom štátnej úradníčky. Baťo je primitív, akých je v bratislavskej kaviarni tony.
 7. Postrapatia si vlasy, prehodia šálik, dajú feši brýle, fľochnú niečo na Putina a už sa cítia múdrejší ako Sokrates. Základom je si ich nevšímať. No Matovič z premiérskej funkcie potrebuje hejtovať ešte aj nejakého Baťa.
 8. Akoby nestačilo vylievať všetky tie kýble špiny na Fica, Sulíka, Pellegriniho, Remišovú… a nemám čas to tu vypisovať, proste kýble špiny na polku planéty, ktorá si dovolila s ním nesúhlasiť.
 9. A to všetko v čase, keď v priemere každú štvťhodinu zomrie na Slovensku nejaký človek na Covid. A on rieši Baťa. Štipnite ma, to nemôže byť premiér. To len nejaký pubertiak dostal prístupové heslo k sociálnej sieti predsedu vlády.
 10. A po tretie: prepáčte, ale ten chlap nemá ani tú najelementárnejšiu úctu k súkromiu. Ak ti niekto napíše sms-ku, tak ju nevycapíš na sieť.
 11. A nielen to. Ak sa rozprávaš s politickým kolegom, tak si to nenahrávaš a neposielaš to do médií. Nechodíš protestovať pred súkromné obydlia. Nekopeš ľuďom do rodiny. A podobne.
 12. To sú základy slušnosti. Matovič nič z tohto nerešpektuje a preto mu nikto neverí. Určite má na Sulíka, Remišovú aj Kollára plnú pivnicu nahrávok. A teraz bude vydierať. A púšťať do médií.
 13. On to inak nevie. Ale že bude zverejňovať ešte aj trápnu sms-ku od nejakého Baťa – ten chlap nemá ani štipku cti. Ani kúsok morálky. Je to sociopat. Chýba mu elementárna empatia. Nevie sa vcítiť do iných ľudí – on vidí len seba.
 14. Karma si ho dobehla. Baťo na oplátku zverejnil jeho telefónne číslo. Nech Matovič vidí, aké to je, keď niekto nerešpektuje súkromie iných. Šach-mat.
 15. Milióny Slovákov majú konečne možnosť napísať svojmu drahému premiérovi, čo si o ňom myslia. Juj, to bude šťavnaté. Volať asi nemá zmysel – linka je beznádejne obsadená. Veľkou otázkou je, ako sa teraz Igorovi dovolá Tony Blair.

Matovič je ľudská troska. Poštval si proti sebe celé Slovensko a je len otázkou času, kým skončí. Ak chcete, zavolajte mu, kým je ešte premiér – možno vám zdvihne ;-)

Ľuboš Blaha pridal aj krátky status Baťa, kde Baťo poskytol Slovákom číslo na Matoviča

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
3 thoughts on “Baťo na Matoviča krátko a stručne: +421 905 644 632. Blaha komentuje Matoviča a Baťa

 • 10. marca 2021 at 8:16
  Permalink

  „Volaná stanica je D O Č A S N E nedostupná“

  „ZOPAKUJTE svoje volanie NESKÔR“

  Reply
 • 10. marca 2021 at 9:29
  Permalink

  Budem slusny . Kydanie na tych druhych sa stalo zakladom politiky a politikov.Kedy sa to zmeni ? Asi nikdy.Ti nic ine nevedia .`Ci ?

  Reply
 • 15. apríla 2021 at 15:50
  Permalink

  Odkúpim od Matoviča všetky špajgle do nosa aj vakcíny Sputnik ak bude ochotný sa natrvalo stratiť z dohľadu celej verejnosti.

  Milan Roskopf – Trojguľový (Slovensko)
  0903 121720

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *