Bláznovstvo alebo zúfalstvo? Do NRSR sa pokúsil dostať muž so sekerou.

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Bratislava 27. januára (TASR) – Do Národnej rady (NR) SR sa v stredu pokúsil dostať muž ozbrojený sekerou, ochrankári ho pri vstupe spacifikovali a odovzdali polícii. Informoval o tom predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) v pléne NR SR počas stredajšieho rokovania.


      „Mali sme tu jeden útok, videl som to na zázname. Ten človek je spacifikovaný, už ho zobrali policajti. Chcel vtrhnúť do budovy, mal sekeru a bodák,“ priblížil Kollár. Dodal, že ochrankári stáli vonku a videli podozrivého človeka, ktorý pred vstupom do budovy vybral z tašky sekeru. „Okamžite zareagovali,“ povedal šéf parlamentu a poďakoval sa zamestnancom za ich prácu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
4 thoughts on “Bláznovstvo alebo zúfalstvo? Do NRSR sa pokúsil dostať muž so sekerou.

 • 27. januára 2021 at 19:13
  Permalink

  Nuž pán predseda , keď sa nepodarilo Vašej bývalej mafiánskej konkurencii, zlikvidovať Vás pri tej
  „autohavárií s prostitútkami“ skúšajú to iným spôsobom. Mám dojem , že to máte zrátané. Tak to vyzerá, keď si Bratislavské podsvetie kúpi politickú stranu. Karma je zdarma. Božie mlyny melú pomaly. Podobne ako v Bratislavských mraziarňach .

  Reply
 • 27. januára 2021 at 20:34
  Permalink

  Bláznovstvo alebo zúfalstvo?
  Ľudia sa môžu zblázniť zo zúfalstva.
  Kapitalizmus stvoril NETVORY ako je Matovič a jeho kolaboranti, včítane prezidentky Čaputovej. Čaputová kladie vence obetiam holokaustu, a pritom si obete vlastného režimu nevšíma; mohla testovací fašizmus zastaviť. Nuž:

  PENIAZE KAZIA,
  CESTU SI RAZIA,
  AJ CEZ MŔTVOLY.

  https://youtu.be/SopveF-Mro4

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *