Británia: V Londýne do chodcov vrazilo auto, nemalo by ísť o teroristický útok

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Londýn 11. decembra (TASR) – Niekoľko ľudí utrpelo v piatok vážne zranenia po tom, čo auto v britskej metropole Londýn vyšlo na chodník, kde vrazilo do chodcov a následne do stromu. Tento incident však zatiaľ nie je vyšetrovaný ako teroristický čin, informovala na Twitteri londýnska Metropolitná polícia.

Presný počet zranených bezprostredne nebol známy. K nešťastiu došlo vo štvrti Hackney ležiacej na severovýchode Londýna.

Na mieste podľa britského denníka Daily Mail zasahujú aj hasiči a zdravotníci.

Hovorca Metropolitnej polície pre denník potvrdil, že v súvislosti s touto nehodou sa začalo vyšetrovanie, no zatiaľ nikoho nezadržali.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *