Urobí opäť hanbu? I.Matovič odcestuje zajtra do Krakova na stretnutie predsedov vlád V4

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 16. februára (TASR) – Premiér Igor Matovič (OĽANO) odcestuje v stredu (17. 2.) do Krakova, kde sa zúčastní stretnutia predsedov vlád krajín Vyšehradskej skupiny (V4). Na časti rokovaní na kráľovskom hrade Wawel sa zúčastní aj predseda Európskej rady Charles Michel. TASR o tom informoval tlačový a informačný odbor Úradu vlády (ÚV) SR. Hlavnými témami stretnutia bude zhodnotenie spolupráce a významu V4, okrem iného aj v čase pandémie nového koronavírusu. Rokovania sa majú týkať tiež klimatickej politiky, digitálnej agendy či aktuálnych zahraničnopolitických tém.

„Slovensko je súčasťou Vyšehradskej skupiny. Na samite V4, ktorý hostí poľský predseda vlády Mateusz Morawiecki, si pripomenieme spoločnú minulosť a pozrieme sa do budúcnosti tohto regiónu v digitálnej dobe. Spolupráca, regionálna či tematická, majú v rámci EÚ dlhú tradíciu,“ skonštatoval Matovič.

Premiéri si zároveň pripomenú 30. výročie založenia Vyšehradskej skupiny.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


5 thoughts on “Urobí opäť hanbu? I.Matovič odcestuje zajtra do Krakova na stretnutie predsedov vlád V4

 • 16. februára 2021 at 17:14
  Permalink

  Koncentračný tábor Osvienčim je naskok. Mali by ho tam zobrať a povedať, ako skončili aktéri vyhladzovania.

  Reply
 • 16. februára 2021 at 21:03
  Permalink

  Ja som za. Nech tam ide, lebo čím viac ľudí bude vidieť akého debila máme za premiéra o to skôr sa zobudia a možno aj tie naše médiá ho už konečne prestanú kryť, lebo už by robili aj zo seba totálnych debilov. Ešte pred OĽANO svedkami sa dokážu presvedčivo postaviť, ale keď ho rozoberú v zahraničných médiách, tak potom to budú ako vysvetlovať?
  Tu je ten problém, že priemerný slovák, ktorý sleduje len slovenské mainstreamové médiá, nedostane kompletné informácie o tom, akú ostudu Matovič Slovensku robí. Keď si pozrieme tú reportáž na RTVS o návšteve v Paríži, tak tam nepočuť nič o hanbe. Divák má pocit, že ten Matovič tam bol „štátnikom“. Až keď sa človek informuje alternatívne zistí, že sa na neho pozerali francúzi cez päť prstov.

  Reply
 • 16. februára 2021 at 21:12
  Permalink

  Ten tam isto zasa narobi hanbu na 100 rokov, toho si tam veru zapamätajú :).

  Inak ešte taký dodatok – plebsu sa odporúča sedieť doma a politici si veselo cestujú do zahraničia, pre nich karanténa neplatí? Rovní a rovnejší, čo iné od nich čakať.

  Reply
 • 16. februára 2021 at 23:02
  Permalink

  Prišlo mi e-mailom : Stretne sa mafián, podvodník, zlodej, narkoman, úžerník a idiot. To nie je žiadny vtip. To je zasadnutie vlády SR.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *