Bývalý riaditeľ rozviedky SIS I. Cibula: Menovanie Matoviča bol omyl Čaputovej

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Komentátor denníka Hospodárske noviny Martin Behul konštatoval, že „výpravou do Moskvy dal Matovič najavo, že sa nehodlá zmieriť s tým, že už nie je premiérom, a bude skúšať, kam až môže mocensky zájsť.“ Podľa jeho názoru vymenovaním Igora Matoviča za ministra financií prezidentka iba predĺžila čakanie na „nevyhnutný krach.“ Súhlasím s hodnotením komentátora, že alibistický postoj koaličných partnerov Matoviča iba posmelí. „Zatiaľ mu to prechádza, lebo nikto z koalície nechce priznať, že celá kríza a rekonštrukcia vlády bola zbytočná. Hegerovej vláde však stále chýba programové vyhlásenie a nemá ani dôveru parlamentu. Vládne iba podmienečne. Skúšať trpezlivosť partnerov môže v tejto situácii len človek, ktorý nechápe, čo robí. Alebo ten, komu je jedno, že tým vládu zničí.“

Zdroj: Facebook Igora Cibuľu

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *