Čaputová je po stretnutí s ministrom Naďom v preventívnej karanténe

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Bratislava 19. decembra (TASR) – Prezidentka SR Zuzana Čaputová je v preventívnej karanténe. Dôvodom je, že vo štvrtok (17. 12.) sa stretla s ministrom obrany Jaroslavom Naďom (OĽANO), ktorý bol pozitívne testovaný na ochorenie COVID-19. TASR o tom informoval hovorca hlavy štátu Martin Strižinec. 

      Čaputová sa podľa Strižinca cíti dobre a nemá žiadne príznaky ochorenia. „Po piatich dňoch sa pôjde dať otestovať,“ podotkol. 


      Nový koronavírus sa potvrdil u piatich členov vlády, a to premiéra Igora Matoviča (OĽANO), podpredsedu vlády pre legislatívu Štefana Holého (Sme rodina), vicepremiérky Veroniky Remišovej (Za ľudí), šéfa agrorezortu Jána Mičovského (OĽANO) a Naďa. Negatívny test na ochorenie COVID-19 mal minister zdravotníctva Marek Krajčí aj ministerka kultúry Natália Milanová (obaja OĽANO).

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *