Čaputová na Slovensko ťahá Bidena

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 19. apríla (TASR) – Prezidentka Zuzana Čaputová formou listu pozvala amerického prezidenta Joea Bidena na návštevu Slovenska. TASR o tom v pondelok informoval hovorca prezidentky Martin Strižinec s tým, že čas odoslania listu bližšie nešpecifikoval.  

      „Ak by prezident USA pozvanie prijal a prišiel by na návštevu SR, bol by to veľký úspech slovenskej diplomacie,“ uviedol Strižinec.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Čaputová na Slovensko ťahá Bidena

 • 19. apríla 2021 at 21:35
  Permalink

  „bol by to veľký úspech SLOVENSKEJ DIPLOMACIE“ ?!!!!

  tak to by rozhodne nebol … iste Eduard Chmelár napíše prečo …

  A čo občianka a jej hovorca, akože takto hovoríte? Čo nepoužívate teraz termín „diplomacie našej krajiny“, ha? Prečo zrazu slovo „SLOVENSKEJ“ sa vám stalo vhodným?

  Reply
 • 19. apríla 2021 at 21:38
  Permalink

  Už tu máme dostatok našich US dementov. Načo by sem prišiel ten pokakaný dement, ktorý bez čítacieho prístroja sa nedokáže ani na záchod vypýtať ? Nie to ešte bez pomoci nastúpiť do lietadla.

  Reply
 • 20. apríla 2021 at 14:46
  Permalink

  Ukrajinu už vyraboval. Neviem či na Slovensku ho už nepredbehli.

  Reply
 • 20. apríla 2021 at 15:54
  Permalink

  No v jeho prípade je treba používať spojenie „ak dožije “ tak nejako .

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *