COVID ide nemislosrdne po členoch vlády

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 18. decembra (TASR) – Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) mal pozitívny výsledok testu na ochorenie COVID-19. Informoval o tom na sociálnej sieti. 

      „Tak práve som sa dozvedel, že dnešný PCR test preukázal moju pozitivitu. Od rána som sa necítil dobre, teraz mám vysokú teplotu, bolesť hlavy a celého tela. Čuch aj chuť zatiaľ mám,“ napísal Naď. Vyzval ľudí, aby dávali na seba pozor a ak môžu, ostali doma.


      Pozitívny test na nový koronavírus má aj premiér Igor Matovič (OĽANO), informoval o tom už skôr v piatok. Lídri koaličných strán a členovia vlády, ktorí s ním boli v kontakte preto nastúpili do domácej karantény, prípadne podstupujú testy. Do karantény v piatok nastúpil aj predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina), ktorý sa má ísť po piatich dňoch otestovať.

COVID pozitívna je aj ministerka investícií a predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová má pozitívny výsledok testu na ochorenie COVID-19. Informovala o tom na sociálnej sieti.


      Otestovať sa bola v piatok po tom, čo premiér Igor Matovič (OĽANO) oznámil, že má pozitívny výsledok testu na nový koronavírus.


      „Vianoce sme si všetci plánovali ináč, ja som chcela do našej rodinnej bubliny po otestovaní zobrať aj mamu, ktorá žije sama. Nevyšlo nám to. Budem celé sviatky v izolácii, srdcom so svojimi blízkymi,“ napísala Remišová a vyzvala na dodržiavanie opatrení.


      Z členov vládneho kabinetu je z dôvodu kontaktu s pozitívnou osobou už od utorka (15. 12.) v karanténe minister životného prostredia Ján Budaj (OĽANO) a tiež šéf agrorezortu, minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Ján Mičovský (OĽANO), ktorý na začiatku týždňa potvrdil, že sa nakazil novým koronavírusom.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “COVID ide nemislosrdne po členoch vlády

  • 19. decembra 2020 at 6:35
    Permalink

    Prídu o veľa!Prídu o PR ,keď už hrdinsky a odhodlane nebudú môcť v priamom prenose demonštrovať národu „bezpečnosť“a blahodárnosť narýchlo „uplácaných“vakcín od západných farma-firiem.Ten,kto prekoná Covid-19,už očkovanie proti nemu nepotrebuje.Ako starý „konšpirátor“predpokladám,že náhle ochorie mnoho európskych a svetových politikov.Macron a Johnson to už tuším majú za sebou a polovica našej vlády s pozitívnym testom sa k nim zaradí hneď po prežití pokojných a požehnaných Vianočných sviatkov.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *