Denisa Saková poukazuje na vážne skutočnosti v spojitosti s M. Lučanským a poukazuje, že dosť bolo klamstiev

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Denisa Saková sa pýta:

DOSŤ BOLO KLAMSTIEV!

Už viac ako dva týždne počúvame neuveriteľný príbeh o tom, ako sa bývalý policajný prezident gen Lučanský najskôr sám zranil pri cvičení a sama od seba mu praskla cievka v oku. Zrazu ho však museli previezť do špecializovanej nemocnice, kde mu dokonca mu museli robiť CT mozgu a operovať ho 12 hodín. Potom mu obratom zázračne nič nebolo a previezli ho do obyčajnej nemocnice a bol mu pridelený psychológ….lebo sa zranil pri cvičení. Už toto bolo podozrivé a nechutné…

Navyše po všetkých mediálnych odkazoch od vrahov, ktorých do väzenia dostal práve on, bola vaša elementárna povinnosť ho poriadne strážiť!

Ale zjavne to stále bola len predohra k veľkému finále, ktoré sa odohralo včera.

Požiadam obratom o zvolanie branno-bezpečnostného výboru NR SR, o poskytnutie kamerových záznamov z väzničnej chodby z prvého aj druhého incidentu, vydokladovanie kompletných zdravotných záznamov z týchto dvoch incidentov.

Dnešná tlačová konferencia ministerky a teraz už bývalého šéfa Zboru väzenskej a justičnej stráže jasne odkryla ich obrovské lži.

❌ Citujem šéfa zboru väzenskej a justičnej stráže: „… realizované psychologické a psychiatrické vyšetrenie jednoznačne nepreukázali, žiadne náznaky samovražedných sklonov…

❌ Citujem pani ministerku: „… ja som si čítala aj záznam rozhovoru so psychológom…“Človek, ktorý sa sám zraní pri cvičení predsa nepotrebuje psychiatrickú opateru – alebo sa mýlim pani ministerka?

Aké zranenia sa mu zahojili v nemocnici, keď mu údajne mali operovať len oko? Či viete niečo viac pán bývalý riaditeľ? Na tlačovej konferencii ste sa nie raz zakoktali, keď sa novinári pýtali na jeho predchádzajúce zranenia…Kde je a bola inšpekcia ministerstva vnútra???

Pre pani ministerku je to politická kauza – asi zabudla, že uprostred je živý človek. Teda človek v kritickom stave.

Toto je na odstúpenie pani ministerka a Vy to veľmi dobre viete.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *