Došiel na Matoviča jeho povestný míľnik v prípade samovraždy Milana Lučanského?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 29. decembra (TASR) – Ak niekto zlyhal pri pokuse policajného exprezidenta Milana Lučanského o samovraždu, nebude chránený a musí byť postavený mimo službu. Uviedol to premiér SR Igor Matovič (OĽANO) na sociálnej sieti.


      „Robiť z tejto osobnej tragédie politickú tému, o čo sa pokúšajú niektorí opoziční politici, je prejavom absolútnej bezcitnosti voči rodine a prekročením všetkých hraníc politickej komunikácie,“ doplnil Matovič.


      Ďalej uviedol, že pokus o samovraždu bývalého policajného prezidenta je ľudskou tragédiou. „Jeho blízki si zaslúžia náš súcit a od zodpovedných bleskurýchle a poctivé odpovede na všetky otázky,“ dodal.


      Rezort spravodlivosti v utorok informoval, že Lučanský, ktorý je v súčasnosti vo väzbe, sa pokúsil o samovraždu. Jeho stav je kritický.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Došiel na Matoviča jeho povestný míľnik v prípade samovraždy Milana Lučanského?

 • 29. decembra 2020 at 22:21
  Permalink

  Tá Matovičova reakcia, to je niečo také úbohé, že to nemá ani význam komentovať.
  Skončil.
  Už nezáleží, koľko bude ešte vo funkcii, možno s prispením núdzového stavu ešte roky, ale morálne už ten jeho režim skončil. Dúfam, že aj Pellegrini má toľko politického citu, že s ním už nikdy nebude koketovať.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *