Draxler opísal perverznosť médií, kaviarne a dnešnej koalície

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Juraj Draxler podčiarkuje tú perverznosť: pred tromi rokmi médiá, kaviareň a vtedajšia opozícia argumentovali, že vláda musí odstúpiť, pretože zomreli dvaja ľudia (česť ich pamiatke) a na námestí tridsať alebo štyridsaťtisíc ľudí chce vládnu demisiu.

Vtedy predčasné voľby takmer boli, politicky sa to zastavilo doslova dve sekundy pred dvanástou.

Dnes sú odborníci v zhode, že vláda má na svedomí tisíce zbytočne zmarených životov ale médiá aj dnešná vládna koalícia tvrdia, že vláda by nemohla padnúť dokonca ani ak by sa za to vyslovilo dva milióny dvestotisíc voličov v referende (a nejaké drobné, toľko hlasov treba, aby bolo platné).

Koalícia sa drží už len zúfalo, ak by nebol núdzový stav, tak sú námestia plné, ako asi nikdy. A tváriť sa, že dnes má nejakú špeciálnu právnu možnosť, ako sa udržať pri moci ďalšie tri roky, je, ešte raz, proste zvrhlé.

Predčasné voľby!!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Draxler opísal perverznosť médií, kaviarne a dnešnej koalície

  • 23. februára 2021 at 20:58
    Permalink

    Pán Draxler asi Vám chýba info, ktorú mal aj p. Fico,(cez SIS) že p. Martinka bola veľkou distribúrkou drog na južnom SS Slovensku a neplatila za odobratý tovar. Jej Partner, „novinár 5O úrovne“ bol, len vedľajší produkt mafiánskych vrážd. Keď ho po 4 dňoch , ktoré tak geniálny žurnalista nechýbal nikomu v práci p. Nicholson zistil, že sa tým dá Fico odstrániť, napísal scénar pre Lipšica, USS ambasádu za plotom a rozbehli „prevrat“. Nečakali však, že „Pelle“ to už má z pani gubernátorkou dohodnuté, lenže sa nemôže siahnuť na zmenky US americkej mediálnej žumpy a on im dal na to súhlas. Nie sme ešte na tomto SS Slovensku „jebnutí“

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *