David Diczházy, Dušan Deák, Ľubomír Jánošík, Lukáš Perný, Karol Ondriáš a Ľuboš Blaha v Prešove

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “David Diczházy, Dušan Deák, Ľubomír Jánošík, Lukáš Perný, Karol Ondriáš a Ľuboš Blaha v Prešove

 • 24. septembra 2019 at 1:12
  Permalink

  Som investor.
  Píšem vám, aby som vás informoval o ponuke nášho úveru, ktorý ponúka moja spoločnosť na pomoc jednotlivcom a organizáciám vrátane majiteľa malej firmy. naša ponuka je nízka ako 3% úroková sadzba na 1 až 20 rokov. Na váš záujem budú okamžite reagovať naši online agenti. odpovedzte s nasledujúcimi podrobnosťami, všetky požiadavky vám predstaví náš online agent pri kontakte s agentom: ivanmarko110@gmail.com
  WhatsApp Number: +1(504)603-3666

  Reply
 • 13. októbra 2020 at 23:34
  Permalink

  Ľahká inzercia pôžičiek zadarmo
  Ponúkame výhodné riešenia dlhov, exekúcií, nevýhodných pôžičiek.
  Ste v zlej finančnej situácii, nemôžete splácať mesačné náklady, dlhy, spotrebné úvery, hrozí vám exekúcia alebo už exekúciu máte, pomôžeme vám. S každým klientom jednáme individuálne a snažíme sa mu poskytnúť najvýhodnejšie riešenie jeho zložitej finančnej situácie. Poskytujeme krátkodobé pôžičky, napr. Na niekoľko mesiacov, ale aj dlhodobé. Úrokové sadzby sa pohybujú okolo 4 – 12% / rok, v závislosti od toho, aké dlhy sú splácané, či má klient exekúciu atď. Naším cieľom je splatiť všetky dlhy a poskytnúť klientovi iba jeden úver s jednou mesačnou splátkou, aby jeho suma bola v reálnych možnostiach klienta. Poskytujeme pôžičky iba na hypotéku na nehnuteľnosť, teda na rodinné domy, byty, pozemky, priestory atď. Neplatíte vopred žiadne provízie, poplatky, zálohy. Táto ponuka sa týka obchodných pôžičiek a pôžičiek..marekpeik57 @ gmail.com

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *