Erik Kaliňák (video) sa ocitol na polícií, kvôli vyjadreniu na adresu vakcín proti koronavírusu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


KEĎ SA ČLOVEK OCITNE NA POLÍCII ZA TO, ŽE POVEDAL NAHLAS PRAVDU, TAK TO JE DEFINITÍVNY KONIEC SLOBODY SLOVA A DEMOKRACIE.?

Aj dnešné predvolanie zaváňa absurdnými politickými pokynmi, ktoré sú na míle vzdialené od „rozviazaných rúk“ a dokazujú jediné, že z práce polície sa v niektorých prípadoch fakt vytratil zdravý rozum. Pretože keď už krútia hlavami aj samotní policajti, je to jasný signál, že vládny chaos prenikol už úplne všade.??‍♂️

Zdroj: FB, Erik Kaliňák

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Erik Kaliňák (video) sa ocitol na polícií, kvôli vyjadreniu na adresu vakcín proti koronavírusu

 • 11. mája 2021 at 15:41
  Permalink

  Preboha, to kam sme dospeli? Nad týmto sa rozum zastavuje.
  To keď mám doma Mao-Ce-Tung-ove spisy a niekto ma natrie, že ich čítam a aj sa o nich rozprávam s niektorými ľuďmi (ak budeme traja tak budeme už aj organizovaná skupina), to ma asi aj zavrú, a či nie?
  To keď Kolíková hovorila o svojej firme, že tá je úspešná (t.j. že zarába … veď viete ako), jej firma by ju potom ale tiež mala natrieť, že ju ohovára za to, že (naozaj) zarába?!
  Niektorí načisto stratili zdravý rozum. A či nie je už čas s tým aj niečo robiť?
  Lebo podľa mňa to už smeruje k tým najtemnejším časom útlaku, ktorý tu bol za fašizmu a potom v 50-ich rokoch …

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *