Europolanec Pollák (OĽaNO): Je načase odvolať Sulíka (SaS)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Europoslanec Peter Pollák za obul do ministra hospodárstva Sulíka za sabotovanie nákupu testov, spochybňovanie epidemiológov a vyčítal mu aj exotickú dovolenku.

Facebook Peter Pollák:

JE NAČASE ODVOLAŤ MINISTRA SULÍKA!
NIE LEN BEZCITNÝ, ALE AJ NESCHOPNÝ. TAKÝ JE MINISTER SULÍK.

Sulík ukázal nie len, že je bez akejkoľvek emócie, ale aj bez racionálneho prístupu, proste v plnej nahote ukázal, že je neschopný. Je absurdné, že v čase, keď všetci lekári, zdravotné sestry či ošetrovatelia bojovali o životy ľudí v nemocniciach, on si zbieral politické percentá.

Len človek, ktorému nezáleží na živote ľudí a má pred očami iba čísla, dokáže sabotovať a zľahčovať opatrenia vlastnej vlády. Sulík tak konal od začiatku, už počas prvej vlny. V čase, keď unavení lekári bojovali o životy pacientov v nemocniciach, on zbieral percentá ľúbivými vyhláseniami, napríklad o tom, že treba otvárať reštaurácie.

Vrchol jeho drzosti bolo sabotovanie nákupu testov. Vyše mesiaca sa zahrával s ohňom a ignoroval rozhodnutie celej vlády o ich nákupe, ktorým by sme zachránili množstvo ľudských životov.

Celý čas sa tváril a správal ako opozičný politik, ktorému ide len o vlastné percentá a nie o životy občanov. Namiesto toho, aby robil svoju prácu, za ktorú je platený, teda zachraňoval zamestnávateľov, podnikateľov, chránil občanov, celý čas robil politiku a spochybňoval opatrenia epidemiológov a odborníkov v boji proti pandémii Covid-19. Keď išlo o opatrenia, ktoré mal ako minister hospodárstva presadiť na záchranu podnikateľov, mlčal. Jeho najslávnejšie kilečko v čase krízy nepomohlo, žiadnej firme zmierniť výpadky ich príjmov.

V čase, keď všetci kompetentní bojovali s koronavírusom, on ležal na exotických dovolenkách. Byť na Dubaji v čase, keď prežíva Slovensko najväčšiu krízu, môže iba človek bez citu, emócií, EQ.

Je preto načase, aby premiér, zodpovedný za celkový chod vlády, intenzívne rozmýšľal nad odvolaním neschopného ministra Sulíka, ktorý v žiari reflektorov a percent obetoval zdravie a životy mnohých Slovákov.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *