Europoslanec Radačovský ironicky odkazuje Remišovej: Manželka už radšej nebude variť na ruskom plyne, môže byť bezpečnostná hrozba…

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Europoslanec Miroslav Radačovský reagoval na ministerku Remišovú, a jej vyjadrenie, že ruská vakcína Sputnik V. je geopolitickou hrozbou.

Radačovský píše: GEOPOLITICKÁ HROZBA

Slováci a Slovenky, vážení priatelia, slovenskí patrioti!

Len tak z nostalgie som včera poobede pozeral starší český seriál, s už teraz nebohým českým hercom p. Kopeckým, „Nemocnica na okraji mesta“ a veľmi sa mi páčil už legendárny výrok „Vy krávo nebeská!“

Ešte som len dopozeral toto DVD a zrazu v TV som počul, že jedna z ministerkýň, dokonca predsedníčka parlamentnej strany sa vyjadrila, že ruská vakcína SPUTNIK V je pre nás geopolitickou hrozbou.

Dnes by som chcel ísť tankovať, ale neviem, či môžem, pretože benzín aj nafta sú z Ruska, manželka pravdepodobne odo dnes nebude variť na plyne, pretože to môže byť tiež bezpečnostná hrozba.

Nebudem to ďalej komentovať, pretože tu ide o zdravie ľudí, nie o politiku, ale musím konštatovať, že tie staršie československé seriály mali čo do seba.

S úctou JUDr. Miroslav Radačovský, nezávislý slovenský europoslanec

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Europoslanec Radačovský ironicky odkazuje Remišovej: Manželka už radšej nebude variť na ruskom plyne, môže byť bezpečnostná hrozba…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *