Europoslanec Radačovský: Nevídaný herecký výkon Remišovej. Keby som ostal sudcom, dnes strana Za ľudí nie je vo vláde

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Europoslanec Miroslav Radačovský v statuse od názvom „Nevídaný herecký výkon Remišovej“ okomentoval včerajšie dianie, kde na základe veta strany Za ľudí, sa nebude nakupovať ruská vakcína Sputnik V.

Denne zomiera približne 100 ľudí, pohrebné ústavy majú problém s pochovávaním ľudí. Nemocnice sú plné, zdravotníci pracujú s posledným vypätím síl. Značná časť občanov Slovenska s nádejou očakávala príchod ruskej vakcíny SPUTNIK V.

Pani Remišová, typickým spôsobom pre svoju stranu a jej zakladateľa, známeho protislovanskou rétorikou a z politického a nie iného dôvodu, zablokovala možnosť občanov Slovenska zaočkovať sa skutočne špičkovou ruskou vakcínou a čo je ešte horšie, dokonca s podporou niektorých našich europoslaneckých quislingov.

Verím, že sa nenájde jeden zdravo uvažujúci človek, ktorý by uveril jej klamstvu, že dôvodom jej rozhodnutia je to, že ruskú vakcínu neschválil Brusel. Tí, čo budú naďalej trpieť ale aj nedajbože umierať, si musia takéto jej konanie a konanie strany, ktorú zastupuje, zapamätať a nezabudnúť.

Nemám rád pejoratívne výrazy, ale to, čo vystrojila, nie je hodné ľudskej bytosti. Tisíce ľudí, stovky mojich známych, v nádeji očakávali ruský Sputnik. Teraz vedia, komu sa majú poďakovať. Budú sa očkovať a to len tým, čo schváli Brusel a p. Remišová.

V tejto súvislosti považujem za potrebné ospravedlniť sa rozumným občanom Slovenska, že prípad bývalého prezidenta a zakladateľa tejto strany a tvorcu pani Remišovej som nedotiahol do konca a neostal som sudcom.

Bol som voči nemu vtedy veľmi zhovievavý. Keby som taký zhovievavý nebol, dnes by vôbec tento politický subjekt nemusel byť vo vláde a neohrozoval by zdravie a život našich občanov. Je mi to nesmierne ľúto.

Ospravedlňujem sa Vám preto, ale čo nie je, ešte môže byť. Len je potrebné vyčkať na voľby a nezabúdať. Určite dnes v USA a Bruseli Remišová zožala stand up. A na Slovensku locdown a nešťastie.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *