Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Diskusné stretnutie – KOŠICE

11. februára @ 16:30 - 19:00

Iniciatíva DAV DVA pozýva:

všetkých záujemcov, spolupracujúce organizácie, spolupracovníkov a členov DAV DVA na neformálne diskusné stretnutie v Košiciach.

Neformálna diskusia k aktuálnym politickým témam sa uskutoční v malej zasadačke na prízemí v bloku B na Hlavnej 68 v Košiciach.

Vstup do budovy

Z kapacitných dôvodov je potrebné sa zaregistrovať na udalosť na

>> TOMTO REGISTRAČNOM FORMULÁRY <<

Témy na najbližšie stretnutie:

 VKONTAKTE – ako som spomínal, odporúčam každému, aby si zaregistroval profil aj na ruskom Facebooku VK: https://vk.com/  – ak máte záujem budem rád, ak sa zaregistrujete (funguje to, ako na FB). Plánujem spraviť takú kampaň prechod na VK – keďže byť len na FB je nebezpečné.

– Návrh na zorganizovanie protestnej akcie k 70. výročiu NATO v Prešove. Viac by k tomu mohol napísať V. Matouš, ako a kde by sa to dalo?

– Think thank – na konci, keď už nás bola asi polovica padol návrh založenia think thanku – viac na stretnutí povie L Hvižďák.

+ Akcia proti spájaniu osláv SNP a výročia NATO. Na konferencii v Trenčíne túto sobotu padol návrh, že by bolo potrebné reagovať na snahy ministerstva spojiť oslavy výročia SNP s oslavami NATO – myslím, že je to dobrá téma aj pre nás a hlavne veľmi potrebná a je možné to skoordinovať aj s ďalšími ľuďmi a organizáciami z celého Slovenska ktorý boli prítomný.

– MS v Hokeji – padol návrh nejako sa zviditelniť počas diana MS.

Zdieľaj tento článok:

Podrobnosti

Dátum:
11. februára
Čas:
16:30 - 19:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://goo.gl/forms/jZ201wFrDHE4XN483

Organizátor

DAV DVA, O.Z.
Email:
dav2dva@gmail.com
Webstránka:
www.davdva.sk

Miesto udalosti

Malá zasadačka
Hlavná 68
Košice, 04001 Slovenská republika
+ Google Map
close

Pomôžte nám s propagáciou:

%d blogerom sa páči toto: