Fakt je ten, že na rozpočte je koalícia rozhádaná: Snaží sa Matovič primitívnymi statusmi len odpútavať pozornosť?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Igor Matovič, momentálne minister financií a v čase, keď sa v koalícii rieši rozpočet snaží odpútavať pozornosť? Druhá možnosť je taká, že jeho duševný stav je natoľko vážny, že si svojím konaním neuvedomuje, že zastáva vysokú štátnu funkciu a na jeho nezmysly, ľudia, ktorí doplatili na jeho neschopnosť, nie sú zvedaví. Urobte si názor z jeho dnešných statusov.

Ranný status:

Začať deň v koži kocúra

Ráno so zohnutou mokrou hlavou nad vaňou som si povedal, že ma už vlastný šampón nebaví … a hodil som ľavým očkom kuk na ten nový červený, čo hrdo svoju hruď na vani vypínal … a tak som si potajomky z neho dal. Penil ako divý a fajnovo voňal … a keď som si penu zmýval prúdom vody, zrazu sa na mňa z obalu šampónu usievala krásna mačička … hmm, tak som sa teda dnes nevedomky ozmýval šampónom nášho Mačiaka na lepšie rozčesávanie srste a svojou príhodou som svojim trom Kočkám domácim hneď zrána trošku radosť urobil. #ByťSámSebou ?

V ďalšom statuse zverejnil obrázok:

V jeho poslednom nočnom statuse sa pohoršuje, že Slováci sa hanbia, čo za existencia rozhoduje o financiách Slovenskej republiky:

Zveriť sa iným s úsmevnou príhodou o Mačiakovom šampóne je pod ich úroveň a nikdy by to, božechráň, neurobili … veď predsa im sa také nič nikdy nestalo a vlastne im nadľuďom sa to ani stať nemôže. Oni sú totiž akurátni,) … nuž, niektorým ľuďom nebotyčné ego bráni vo výhľade na svoju malosť. #Mnau?


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *