Fico valcuje internet, publikoval rekordne úspešné video

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Trojnásobný expremiér Robert Fico pred pár dňami publikoval na sociálnej sieti Facebook video, v ktorom usvedčuje vládnu koalíciu z nezákonného a pochybného postupu pri nákupe antigénových testov od trnavskej firmy Eurolab Lambda a.s. za takmer 45 miliónov eur. 

Video, ktoré publikoval Fico momentálne dosiahlo viac ako 21 tisíc „like“ a viac ako 1,3 milióna pozretí, pričom toto virálne video zdieľalo už viac ako 18 tisíc ľudí. 

Odkaz na video: https://www.facebook.com/watch/?v=397844454719723

Fico hovorí o trnavskej firme, ktorá zaznamenala na predaji testov štátu zisky vyššie ako 10 miliónov eur, pričom kvôli dlžobám voči štátu nemala mať táto firma ani právo prihlásiť do verejného obstarávania. Expremiér ďalej upozorňuje, že medzi trnavskou firmou a rodinou Matovičovcov sú jasné osobné prepojenia a rovnako poukazuje na to, že firme výrazne nad rámec svojich povinností k úspechu dopomohol šéf štátnych hmotných rezerv, nominant SaS Ján Rudolf. 

Svoj vstup Fico končí prepočtom. Okrem pochybnej trnavskej firmy nakúpilo Slovensko podľa jeho slov aj testy za takmer 10. miliónov od ďalšej spoločnosti Abbott Laboratories Slovakia s.r.o. Tieto testy však vykazujú chybovosť vo výsledkoch, kvôli čomu ich odmietli používať napríklad aj Filipíny, a ich príbalový leták hovorí, že nie sú vhodné na plošné testovanie. Matovič tak na nezmyslené experimenty minul dohromady takmer 60. miliónov eur slovenských, daňových poplatníkov. 

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Fico valcuje internet, publikoval rekordne úspešné video

 • 26. októbra 2020 at 12:40
  Permalink

  Matovič predsa musí vedieť, že KARMA JE ZDARMA.

  Aj Kollár vyvážajúci v pridelenej limuzíne, počas núdzového stavu, nepodliehajúcemu žiadnej výnimke cudzie osoby, musí vedieť, že KARMA JE ZDARMA.

  Reply
 • 26. októbra 2020 at 13:03
  Permalink

  A kde je Slušné Slovensko?

  Reply
 • 26. októbra 2020 at 13:42
  Permalink

  Video je celkom dobre, co ale dalej? Pan Fico, ste pravnik a poslanec, co navrhujete?

  Reply
 • 26. októbra 2020 at 17:29
  Permalink

  Chýba mi tu základná otázka (a odpoveď) smerujúca k systému:
  Prečo kupujúcim nie je priamo Slovenská republika zastúpená štátnymi hmotnými rezervami, čiže bez akejkoľvek súkromnej firmy ako medzičlánku?
  A takto sa to robí už 30 rokov a nikomu to nevadí. Veď sprostredkujúci paraziti si musia prísť na svoje, že? Nech už sú spriaznení s akoukoľvek stranou.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom