Holandsko: Dvaja ľudia boli pobodaní v obchode v Haagu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Haag 2. decembra (TASR) – Dvaja ľudia utrpeli v stredu bodné zranenia pri útoku v obchode v centre holandského mesta Haag. Útočník z miesta činu utiekol. Informovala o tom polícia, ktorú citovala tlačová agentúra AP.

Mestská polícia na Twitteri napísala, že v obchode vznikol aj požiar, ktorý bol rýchlo uhasený. Dvoch pobodaných ľudí odviezla sanitka do nemocnice.

Polícia začala vyšetrovanie a vyzvala svedkov incidentu, aby sa prihlásili. Ďalšie podrobnosti nie sú zatiaľ známe a ani prípadný motív násilného činu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *