Hrôza. Ján Baránek ukázal grafy, na ktorých je vidieť, čo spôsobilo jesenné „dobrovoľné“ celoplošné testovanie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Politický analytik Ján Baránek zverejnil grafy, kde sa odvoláva na relevatné zdroje. Na grafoch sú podľa Baránka jasne vyznačené krivky úmrtí, ktoré prišli po jesennom celoplošnom testovaní.

Facebook Ján Baránek:

Priatelia, stále sa tu hovorí o mŕtvych a celoplošných testovaniach. Pozrel som si teda informácie o Covid-e na portály Centra pre systémovú vedu a inžinierstvo (CSSE) (Katedra civilného a systémového inžinierstva) na Univerzite Johns Hopkins (JHU). Na prvom obrázku iba verifikujem zdroj. Druhý obrázok nám ukazuje kumulatívne úmrtia na Covid na Slovensku, tretí obrázok nám ukazuje detailnejšie denné úmrtia na Covid na Slovensku. Červená čiara na druhom a treťom obrázku je temín prvého kola celoplošného testovania, ktoré sa uskutočnilo v dňoch 31. októbra a 1. novembra 2020.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “Hrôza. Ján Baránek ukázal grafy, na ktorých je vidieť, čo spôsobilo jesenné „dobrovoľné“ celoplošné testovanie

 • 12. februára 2021 at 8:57
  Permalink

  To kontinuálne testovanie nie je schopný nikto zastaviť? Nemá žiaden význam, po hodine si môžete strčiť ten papierik viete kam (do šuflíka napr.). To fakt už všetci stratili rozum?

  Reply
 • 12. februára 2021 at 11:10
  Permalink

  Kedy začne konať NAKA?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *