Igor Matovič vypovedá na NAKA: Dôvodom má byť, že ho niekto sledoval

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


,,Súčasný premiér má postavenie poškodeného v kauze Očistec, kde polícia stíha bývalé policajné špičky a nitrianskeho oligarchu„. informovali aktuality.sk

,,Rok pred parlamentnými voľbami 2016 chcel Norbert Bödör podľa zistení vyšetrovateľov rozbehnúť sledovanie viacerých ľudí. Na jeho zozname sa mal ocitnúť aj vtedy veľmi aktívny opozičný politik Igor Matovič a exminister Daniel Lipšic, ktorého strana NOVA sa chystala pripojiť na kandidátku Obyčajných ľudí. informovali o tom aktuality.sk

Zdroj: aktuality.sk

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *