J. Baránek: Jarčuška, Krčméry, trnavská firmička a ten kto má na svedomí tento stav sa raz budú zodpovedať

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Politický analytik Ján Baránek vo svojom statuse vysvetľuje stav, v ktorom Slovensko je. Zameriava sa hlavne na liek Ivermektín, ktorý podľa neho ľudia si často dovážajú z iných štátov, avšak slovenskí colníci a teda štát ho zadržiavajú na hraniciach.

Kriticky sa vyjadruje na tzv. odborníkov, ktorí podľahnú a dovolia na Slovensku “manévre” aké sa dejú, pričom poukazuje, že ak liek by zachránil, čo i len jeden ľudský život je povinnosťou ho zabezpečiť a pacientom podávať…

Facebook Jan Baranek:

Čo si mám o tomto myslieť? A tí, ani na meno im neviem prísť, tí hovoria, že im ide o ľudské životy?

Naozaj??? O čo tu vlastne ide?

O Jarčušku, o Krčméryho a jeho syna, o trnavskú firmičku, o stámilióny zbytočne, ale úplne zbytočne vyhodené na SNP ver. 2, SNP ver. 3, či o čo? Toto má na svedomí niekto konkrétny. Konkrétni ľudia majú na svedomí, že mu to dovolia.

Znovu to zopakujem. Musia sa v budúcnosti zodpovedať. Za zbytočné úmrtia. Ľahko sa o tom filozofuje, keď sa vás to netýka. Ľahko to môžete hejtovať. Aj mňa. Ale zajtra môže ísť o vás, o vášho partnera, matku, otca, dieťa… Lebo vírus je nevyspytateľný. V tom je čaro vášho hejtovania. Lebo keď na to príde, budete sa slamky chytať. Na druhej strane, buďme úprimný – v médiách je Covid väčšia katastrofa, ako je realita. To je však už iný príbeh…


P. S. Ak by ten liek zachránil čo len jeden život(!), je psou povinnosťou okamžite ho uvoľniť. Ale tu, mám obavu, už ide o niečo iné – o neschopnosť, alebo o kšeft. Neviem, čo je horšie.
P. S. Upriamujem vašu pozornosť na infantilnú argumentáciu „odborníkov“ v dokumente. Podľa ich kritérií by tu napr. nemohla byť žiadna očkovacia látka na Covid!!! To je skrátka tak, keď klamete, klamete a klamete… Vždy sa nakoniec zacyklíte a prezradíte.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “J. Baránek: Jarčuška, Krčméry, trnavská firmička a ten kto má na svedomí tento stav sa raz budú zodpovedať

 • 9. februára 2021 at 20:40
  Permalink

  Treba začať zhromažďovať a triediť podklady na trestné podania na jednotlivcov ako sú:
  Krčmery, Jarčuška a syn, trnavská spoločnosť, Matovičová manželka a podobne osoby, kde a ako
  získali peniaze a majetok za akých okolností.
  Krčméry a Jarčuška vedenie ŠÚKL trestné podanie za neposkytnutie správnej liečby počas
  pandémie COVID-19, aj keď mali znalosti a vedomosti o adekvátnych spôsoboch liečby a liekoch,
  ktoré pomáhali pri liečbe COVID-19 a záchrane životov.
  Trestné podania za všeobecné ohrozenie obyvateľstva štátu, genocídu, porušovanie osobnej
  slobody, ľudských a ústavných práv, rozvracanie štátu, ohrozovania zdravia obyvateľstva štátu,
  poskytovanie dôverných a utajovaných informácií tretím štátom (velezrada) atď…. [Matovič, Krajčí,
  Mikas, Šeliga, Kollár, Sulík, Naď, Čaputová, Mikulec, Mazák, Kolíková, Remišová ]

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *