J. Baránek vláde: Ste zločinci. Matovič bude zbavený viny zo “zdravotných dôvodov”

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Politológ a analytik Ján Baránek vo svojom statuse neskrýva hnev nad stavom, do ktorého sa Slovensko dostalo, vďaka vláde Igora Matoviča.

Hodnotí v ňom nezmyselné kroky od jej nástupu a poukazuje, že toto už nemá nič spoločné so zdravým rozumom a pýta sa prečo nekoná generálny prokurátor. Viac v jeho statuse.

Facebook Ján Baránek:

Priatelia, video, ktoré vidíte, som natočil dronom na Štrbskom Plese. Z výšky to tak nevidno, ale toto zimné centrum je dnes úplne vyľudnené. Z našej krajiny sa pomaly stáva stredoeurópska Pripjať.

Nie, nejdem spochybňovať existenciu Covidu. Ani nejdem spochybňovať fakt, že sú ľudia, ktorí na tomuto vírusu podľahli. Otázka je cena. K tej sa dostanem o chvíľu.

Najprv ku Covidu.
Zbombardovali sme Slovensko niekoľkými „atómovými bombami“ a výsledok? Máme najviac úmrtí na svete na počet obyvateľov. Nie, nie je to spôsobené tým, že by u nás vírus bol tak smrteľný. Je to spôsobené totálnou bezradnosťou a neschopnosťou vedenia tohto štátu.


Tu vyvstáva niekoľko otázok:


Prečo odborníci podliehajú nekompetentným utkvelým predstavám premiéra?


Ak nám zomierajú zbytočne ľudia, ako je možné, že jeho okolie nekoná? Zbytočné úmrtia tak nejdú na vrub samotného premiéra. Osobne som presvedčený, že bude „zbavený viny“ zo zdravotných dôvodov. Ide tu však o priamu zodpovednosť ďalších členov vlády a koalície.

Richard Sulík povedal, že toto je posledné plošné testovanie, ktoré SaS podporila. Čo nám tým povedal? Nič iné, iba to, že celé testovanie považuje za zbytočnosť.

Veronika Remišová nezahlasovala za plošné testovanie. Takže minimálne títo dvaja lídri koaličných strán vedia, že testovanie je nezmysel. Potom vedia aj to, že testovanie nezachraňuje ľudské životy. Vedia aj to, že na 1mil obyvateľov máme najviac úmrtí. Keď toto vedia, je ich povinnosť konať. Pokiaľ nekonajú oni, musí konať Generálny prokurátor. Ten teda konať aj začal, ale nemá kompetencie na odvolanie nesvojprávneho premiéra. Ktorý si urobil ďalšie branné cvičenie s celým národom.

Nezmyselné.

Jediný, kto mu snáď verí, je zmyslov a hrdosti definitívne zbavený minister zdravotníctva. Slováci, ako jeden tupec, tak opäť nastúpili a nechali sa značkovať, ako teľce na farme žeravým železom. Lebo so Slovákmi sa to môže.

Slovák hľadá vodcu, ktorý by mu povedal – choď protestovať! A nájde. 10, aj 20 vodcov nájde.

Každý ho vedie svojim smerom. Slovák nerepce. Keď repce, tak len potichu. Pozri sa, Slovák, do Nemecka. Pozri sa, Slovák, do Česka, do Rakúska. A pozri sa, Slovák, do zrkadla. Čo uvidíš? Slováka. Slováka, ktorý sa pokloní aj svojmu odrazu v zrkadle. Nehľadajte vodcu.

Zoberte sa a choďte!


Minister zdravotníctva, tento brat strachu a zbabelosti, prišiel s ohromujúcim nápadom. Posielať SMS do „centrály“ pokiaľ chcete opustiť svoj domov a ísť trebárs nakupovať.

To naozaj? To naozaj, ty zmyslov zbavený, v panike sa zmietajúci nekompetentný zbabelec? Pošlem sms do “centrály“, pošlem. Takú, akú ste ešte v tej vašej centrále nedostali.

Vy spolok chudákov. Nie, nie chudákov. Ste zločinci. Áno, ste normálni zločinci, lebo zbytočne tu umierajú ľudia. Vašou vinou.

Špekulujete, čo ďalej. Ako testovať, ako očkovať, ako ďalej strpčovať obyvateľom tejto krajiny život. Pritom, riešenie je možno jednoduché.

Lebo – čo, keď ten Ivermectin naozaj funguje? Čo keď naozaj funguje tak, ako sa píše? Čo keď lieči v každej fáze ochorenia? Čo keď dokonca účinkuje preventívne? Ak každé moje „čo keď?“ je pravdou, tak čo teraz? Čo takto nakúpiť Ivermectin a konečne začať liečiť a nie bombardovať tento národ vašimi nezmyselnými atómovými bombami?

Vašimi idiotskými smskami? Vašimi ďalšími nezmyselnými nápadmi? Čo keď je riešenie takéto jednoduché? Má iba jednu vadu. Nezarobíte na ňom. Nezarobí trnavská firmička.

Mimochodom, začal v tomto prípade už konať GP? Niečo avizoval. No, keď nezačal, tak ho teda vyzývam, nech začne. Pokiaľ si neprečíta tento status, budem ho vyzývať v dalších, snáď aspoň jeden si prečíta. A budem ho vyzývať aj na ďalšie konania. Postupne, nie naraz. Najprv počkajme, čo začne on.


Mám už toho naozaj plné zuby. Chcú mi zobrať starý svet. Chcú mi zobrať slobodu. A ešte aj priblblo sa k tomu priznajú. Vraj “Očkovanie je sloboda“. Nie, vy fašisti. Nie očkovanie je sloboda. Viete, čo je sloboda? Sloboda je moje rozhodnutie, či sa očkovať dám. Vy mi nebudete dávať priepustku na niečo, na čo mám nárok od narodenia. Nie som váš otrok. Tak si vaše očkovanie niekam strčte. Presne tam, kam ste chceli strkať tie testy, ktoré ste zvažovali nakúpiť.


Vidím masy premotivovaných, simplicitných aktivistov, ako sa teraz chytajú za hlavy a nariekajú nad tým, aký som nezodpovedný. Nie som. Kúpil som Ivermectin celej mojej rodine, sebe, aj mojim rodičom. Odhliadnuc od toho, že už dávno som im kúpil respirátory, vitamín D, C a zinok. Takže nie som nezodpovedný. Len sa správam racionálne a zodpovedne.


Už sa mi nechce žiť vo svete obmedzení, udavačov, rúšok, nezmyselných opatrení, dávkovanej slobody, nechce sa mi žiť vo svete, ktorý riadia šialenci.

Nechce sa mi žiť vo svete, kde cesta autom z okresu do okresu je ilegálnou činnosťou a každý, kto ju podnikne je partizán.

Jediným šťastím je, že slovenskí policajti sú príčetnejší, ako politici. Stále ich nevidím. A som im za to vďačný a mám ich za to rád. Iste, nájdu sa aj medzi nimi premotivovaní blbci, ale evidentne je ich menšina.

Takže, priatelia, neverte strašeniu médií, ´kde všade kontrolujú policajti. Nekontrolujú. A keď, tak menej, ako pred touto hystériou Covidu.


Chcem už žiť normálne. Máme na to, aby sme žili normálne. Som ochotný žiť normálne aj za cenu hrozby Covidu. Lebo už dnes majú opatrenia proti Covidu na svedomí viac životov, ako Covid samotný. Nehovoriac o to, že patológovia mi hovorili, že musia dávať príčinu smrti Covid, aj keď smrť bola iba s Covidom a že v prípade, ak pacient umrie na následky očkovania, majú hľadať inú príčinu smrti. Toto mi povedali patológovia. Nie je to ani môj výmysel, ani hoax. Ale, ak som bol nepresne informovaný, vyzývam patológa, ktorý toto číta, nech sa ozve.


Aby som to uzavrel – beriem si svoj život a slobodu naspäť. Ľudia umierali, umierajú a budú umierať. So všetkou zodpovednosťou, beriem si svoj starý život naspäť. Mám Ivermectin, mám vitamíny. Nepotrebujem k slobode vaše sms, vaše modré zdrapy, vaše povolenia. Covid nie je čierny mor. Covid nie je Španielska chrípka, ani Ebola. Podľa mne dostupných údajov má Covid smrtnosť cca. 0,3%. Je to úroveň, pri ktorej si skrátka slobodu beriem naspäť. Je na vás, ako sa rozhodnete vy.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


8 thoughts on “J. Baránek vláde: Ste zločinci. Matovič bude zbavený viny zo “zdravotných dôvodov”

 • 2. februára 2021 at 17:29
  Permalink

  Super, pan Baranek….co s tymi …nemaju ani meno – nie su ho hodniiii.
  Prosim vsetkych, Slovac, uz robme nieco, lebo nas takto cielene, potichu, pod ruskom strachu a paniky vyvrazdia. Kde su ustavni pravnici, GP, vsetci ti, co tie paragrafy ovladaju?
  Nie je mozne, aby si nikto s takymto bezmennym neporadil.
  Viem, ze pry tych valovoch je vsetkym prilis dobre, preto nepojdu proti nemu. Remisova trochu nieco naznacila asi dvakrat. Ale ten slizos, ako povedal aj Michelko, ze na nom mozete kálať polena, ani mu nevadi, ze bezmenny ho obvinil z usmrtenia takmer 4000 ludi….a mnozstvo inych nechutnosti. Inak vcera to super zhrnul Bukovsky, aj Boris Filan – nech si kto chce mysli, co chce o nich….v tomto teraz musim suhlasit….
  Este som sa s nikym nestretla, kto by uz strasne nenadaval, nebodaj bol spokojny.
  Co vieme spravit, my bezni pesiaci v terene…..
  PAN BOH OCHRANUJ SLOVENSKO…..POMOOOOOC.

  Toto je cooooo????

  Reply
 • 3. februára 2021 at 11:14
  Permalink

  Pán Baránek, napísali ste to veľmi trefne a plne sa stotožňujem s Vami. Najhoršie, že celé pozadie tejto covid-hystérie má obludnejší rozmer s hrôzo-strašnejšími následkami pre celé ľudsto. Covid je len jeden s nástrojov pre vyššie ciele tzv. „deep state“.

  Reply
 • 3. februára 2021 at 12:16
  Permalink

  pan Baranek super članok,lepšie sa to ani nedalo napisat

  Reply
 • 6. februára 2021 at 13:55
  Permalink

  P. Baranek, najmúdrejší v danej situácii sú tí, ktorí nič nerobia iba urážajú, situácia je taká zlá, že ani „predošlí“ by viac nedokázali a možna ešte menej, veď sklad bol prázdny a zl.tehličky doma v trezore.
  A teraz len kopú a kopú ako kôň ktorý…a Vy, p. Baranek s nimi

  Reply
  • 8. februára 2021 at 16:01
   Permalink

   ste asi ďalšia ovečka z matelkovho stáda, ešte stále nie ste dostatočne konfrontovaná s realitou, veď to, čo sa robí, je jeden hnus a vysoká nekompetentnosť, pomätenosť správania, to je normálne, že niekomu bude stačiť 7-dňový test, druhému aj 14-denný, ten modrý papier azda zastaví vírus ? Čo sú to za bláboly, SMS-ky – povolenky, zavreté školy, obchody, aj vy chcete položiť slovenskú ekonomiku na kolená ? Nemusím byť lekárka, ani epidemiológ, ale jedno hovorím od jesene 2019, že mali byť hermeticky zavreté hranice, žiadni pendleri, žiadne pohyby lietadlami, žiadne dovolenky, odišiel si do zahraničia, tak tam ostaň, ak nemáš kde držať karanténu, ale za vlastné – prísna karanténa a testovanie, neboli by to sem nevláčili cudzinci a mohli sme byť bez starostí a hlavne voľní v rámci štátu, aj to by bolo stačilo, nie pevnosť Boyard, čo bábkové divadlo matelka urobilo zo Slovenska

   Reply
  • 14. februára 2021 at 19:25
   Permalink

   Vážená Hedviga, nehnevajte sa, ale Vy ste mimo. „…najmúdrejší v danej situácii sú tí, ktorí nič nerobia ú iba urážajú“ toto nepotrebuje komentár.

   Reply
 • 8. februára 2021 at 15:54
  Permalink

  Vážený pán Baránek, veľmi výstižný text, hovoríte mi zo srdca, to, čo si myslí každý rozumný Slovák/Slovenka, veď zobrať možnosť človeku voľne dýchať, môcť to len cez matelkovu handru, už to je zlé, my astmatici vieme, čo je to za výkon a zároveň sme slepí bez okuliarov. No to nie je nič, v porovnaní s ukrojením slobody rozhodovania sa o svojom živote. Ja som ako stádo šla na test 3x ( iba, až, no už viac nepôjdem ), z toho 2x preto, že ma pred mesiacom nechceli ošetriť lekári, len ak ukážem modrý zdrap a raz preto, že hovorili, že ma nepustia ani na poštu – aj vtedy ma podviedli, aj prvé dva razy, lebo lekár má liečiť, nie podmieňovať, veď ho ozaj neohrozujem a v tom treťom prípade, nikto nikde odo mňa nechcel žiadny modrý zdrap, načo bolo toto divadlo s dospelými ľuďmi, načo znemožňovanie normálneho života, kto nám ten čas vráti, kto zaplatí za tie nezmyselné opatrenia, za všetky újmy, životy, za škody na majetku štátu – myslíte si, že to bábkové divadlo, čo máme ? Veru nie, len my ostatní, tak, ako Matelkovo fo paux vo Francúzsku, kde ho vážený občan Francúzska – majiteľ vily ( ktorú mal Počiatek len prenajatú ) žaluje – preto jeho unáhlená návšteva Francúzska – bol na koberčeku a hlupáci, čo ho volili si možno ani teraz neuvedomia, čo Slovensku urobili, škoda !

  Reply
 • 14. februára 2021 at 19:22
  Permalink

  Ďakujem Pán Baránek, hovoríte mi z duše. Neďakujem však ovciam so sklonenými hlavami.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *