J. Draxler: Ak zavedú dlhodobý núdzový stav, je čas na zostrenie protestov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Juraj Draxler (bývalý minister školstva) na sociálnej sieti poukázal na to, čo Slovensku vládne a zauvažoval, čo by malo zrejme nasledovať.

Facebook Juraj Draxler:

Myslím, že dnes už môžeme bezpečne hovoriť o zavádzaní autoritárskeho režimu na Slovensku.

Doteraz sme boli len defektná demokracia, kde si hlavný hygienik nedovolí poslať premiéra s jeho nápadmi do pekla, akademici nevedia odbojkotovať plagiátorského ministra školstva a vedy, novinári tolerujú deviantného predsedu parlamentu dokonca aj vtedy, keď si s maloletou dopisuje, ako sa „vyšukajú“.

Teraz ale vládna koalícia ide zaviesť dlhodobý núdzový stav, až do zaočkovania určitej časti populácie. Ak toto spravia, tak je naozaj čas na zostrenie protestov. Lebo teraz to už doslova začína byť o obrane demokracie a ľudských práv.

Preto sa zapájajte aj do týchto menších protestov, nech sa ukazuje, do akej miery sa vieme zorganizovať a ak to bude fungovať v menšom, tým skôr budeme môcť ísť do väčších vecí. Rozhodne tu nie je strach to organizovať, treba ale vidieť odhodlanie ľudí ísť do toho. Pre Slovensko

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *