J. Laššáková ironicky, keď sa zo žien v politike robia módne ikony: Výzor je to, prečo si občania majú voliť politikov?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Judita Laššákova s iróniou opísala stav v akom sa nachádzame v spojitosti s imidžom politikov. Podľa niektorých toto je alfa a omega politiky. Laššáková zároveň porovnáva rozdielny prístup k mužom a ženám.

Nedeľná chvíľka poézie: Balada o topánkach Barackových

Keď rodová rovnosť, tak poriadna! Žiadne také, že my, ženy, sa budeme v kuse pozerať na iné ženy a počúvať o tom, aká z nich je najkrajšia a ktorej najlepšie zladili rúško s handrami, čo zahaľujú ich telesné schránky.

Barack Obama si obul také nádherné topánky na summite G8 v Severnom Írsku v júni 2013.

Emmanuel Macron mal úžasne uviazanú kravatu v Štrasburgu 9. mája 2021.

Vladimir Putin mal dokonale ušité sako v Davose 27. januára 2021.

Joe Biden mal perfektne naškrobenú košeľu 20. januára 2021.

Bola by som rada, keby konečne začali novinári písať takýmto štýlom o mužských politikoch, a nie sprostosti, o čom boli rokovania a k akému výsledku dospeli. Veď je to úplná diskriminácia! Ženy majú dokonca vlastný rebríček. A pospolitý ľud môže na Facebooku hlasovať, ktorá je tá najkrajšia politička… Víla Amálka z paláca, neúspešná tenistka z parlamentu a čo ja viem, aká slovenská deva ešte medzi nimi svieti!

Občan sa síce z takýchto správ nedozvie, o čom rokovali, hovorili a na čom sa dohodli, ale žiadneho občana nemajú čo zaujímať takéto sprostosti! Načo? Aby sa dozvedel, čo sa dohodlo a aký to bude mať naňho vplyv?
Hlavne treba vedieť, že boli krásni a nádherne oblečení. Veď výzor je to, kvôli čomu si občania politikov volia!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *