J. Laššáková sa pustila do Čaputovej za protifašistických bojovníkov: Hlavne, že tá kreatúra, má plné ústa boja proti fašižmu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Právnička Judita Laššáková sa pustila do prezidentky Čaputovej ohľadom ignorácie Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov, ktorí boli dnes na Slavíne ignorovaní pri oficiálnom programe.

Judita Laššáková:

Pani prezidentka (vraj) SR sa vyznamenala! Opäť!

Je mi zle z toho, ako tejto kreatúre omylom ocitnuvšej sa v prezidentskom kresle ešte stále dokáže dôverovať rozhodujúca časť verejnosti! To, čo pani (vraj) prezidentka SR predviedla na Slavíne, že odignorovala partizána, veterána druhej svetovej vojny Karola Kunu, je vrcholom primitivizmu! Predovšetkým preto, lebo „boja proti fašizmu“ má inak plné rúško, do ktorého hovorí. Jediná vec, na ktorú dbá, je, aby jej to rúško farebne ladilo so šatami. Po jej dnešnom výkone si myslím, že na nič iné ani dobrá nie je!

Gratulujem pani prezidentke, ktorá si myslí, že nielen dokončí toto prezidentské obdobie so cťou, ale jej dokonca kamaráti pomôžu vyhrať aj druhé prezidentské voľby! To, čo predviedla dnes, je ukážkou nielen jej plytkosti, ale hlavne oportunistického primitivizmu!

Hanba!

P. S.: Fotka je zo statusu SZPB – Slovenský zväz protifašistických bojovníkov z dnešného dňa! Odporúčam si ho prečítať!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “J. Laššáková sa pustila do Čaputovej za protifašistických bojovníkov: Hlavne, že tá kreatúra, má plné ústa boja proti fašižmu

 • 9. mája 2021 at 7:02
  Permalink

  Svoj postoj vyjadrila už minulý rok spoločne s Pelegrinim (vtedy predsedom vlády), keď v Ostrom Grúni a Kľaku odignorovali ukončenie aktu kladenia vencov a pri vystúpení predsedu KSS okázalo odišli. Nezabúdame.

  Reply
 • 9. mája 2021 at 8:06
  Permalink

  Jedna vec je smutná – že opozícia a aj slušný a rozumní ľudia sa dnes snažia všetko riešiť zákonnou cestou (boj proti vakcinácii, testovaniu, s tým spojenému odopieraniu ľudských a občianskych práv, boj za referendum a predčasné voľby).
  V časoch, keď vládne arogancia, chrapúňstvo a absolútne bezprávie.

  Pritom na Slovensku máme toľko krásnych prísloví a porekadiel….napríklad: Klin sa klinom vyráža, Aké požičaj, také vráť, Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva, Kto seje vietor, no najlepším návodom by bolo aplikovať NA HRUBÚ DIERU, HRUBÁ ZÁPLATA a hnať tieto svine, ktoré si uzurpujú právo zastupovať náš národ svinským krokom tak ďaleko, až by zabudli cestu späť.

  Reply
 • 9. mája 2021 at 11:13
  Permalink

  Je to smutne, ze sa prefrca a ukazuje ako ludomil a nevazi si nasu minulost, z ktorej sa evidentne nepoucila…Nuz to nieje hanba jej ale nasa, bohuzial, reprezentuje nas. A my sa hambime. Tak by sme to mali vo volbach napravit. Slovaci by sa mali spamatat.Doslova spime a suhlasime .Tak vysokopostaveny clovek, a neprejavuje volu ludu , ale svoju.Ludi vobec nepocuvaju.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *