Ján Baránek Matovičovi: Už aj policajti majú plné zuby vašich idiotských nápadov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Analytik a politológ Ján Baránek vo svojom videu, ktoré zverejnil na sieti YouTube a nazval ho Vojna gangov, rozoberá v ňom celý rad problémov, ktoré vláda svojou činnosťou-nečinnosťou spôsobila.

Zamýšľa sa nad tým, že napriek jeho častým cestám naprieč celým Slovenskom, stretne skôr UFO ako policajta. Podľa Baráneka, ktorý konštatuje, že medzi policajtami má kamarátov, dostáva od nich informácie sa takto prihovára vláde jej odkaz „oni (policajti) vás majú plné zuby, lebo vedia, čo robíte je hlúposť. Celý svet vie, že čo robíte je hlúposť a už sa ani netajíte, že testovanie je povinné“.

Ďalej v jeho videu poukazuje na to, že jeho známy, ktorý vlastní reštauráciu sa mu zdôveril, že bude musieť prepúšťať, pretože nedokáže uniesť platiť odvody a samozrejme aj mzdy. Jednoduchou matematikou vyrátal, že ak prepustí 6 ľudí, z ktorých každý má štvorčlennú rodinu, tak ide o 24 ľudí. A toto sa týka celého Slovenska, čiže sa jedná o tisíce rodín. Nezabúda ani na tých, ktorí sú zamestnaní v štátnej správe a myslia si, že sú „za vodou“. Baránek ich rýchlo vyvádza z omylu, pretože aj zamestnanec, ktorý ma plat „istý“, môže mať syna, dcéru, ktorí prídu o prácu a tak ten štátny úradník (starý otec) im bude musieť pomôcť. Nie len deťom, ale aj vnúčatám. Tak vysvelil vážnosť situácie aj tým, ktorí si myslia, že je všetko v poriadku.

Baránek rozoberá aj fanatikov, ktorí tieto, podľa neho nezmyselné opatrenia obhajujú.

Od ministra zdravotníctva Krajčího čakal viac, ale Baránek má pocit, že rezignoval.

Vo svojom síce dlhšom, ale veľmi trefnom videu spomína aké spôsoby si našla vláda. Ako získať od ľudí peniaze, cez poplatiky za rodné čísla, aby zaplnila štátnu kasu. Toto sa oplatí vidieť!

Matoviča považuje za premiéra, ktorý spochybnil už asi všetkých odborníkov a to už Baránek považuje za nenormálne.

Ako poznáme Jána Baráneka žiadnu servítku si pre ústa nekladie a vládu označuje za spolok neschopných predstaviteľov štátu, ktorá absolútne nezvládla postarať sa o obyvateľov Slovenska.

YouTube RNDr. Ján Baránek – Vojna gangov

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Ján Baránek Matovičovi: Už aj policajti majú plné zuby vašich idiotských nápadov

  • 31. januára 2021 at 20:02
    Permalink

    Pána Baránka (neviem či sa správnejšie píše Baráneka … nech mi je odpustené) počúvam čím ďalej tým radšej. Položil som si otázku prečo tomu tak je? Moja odpoveď: lebo je normálny a príčetný človek, keď ho uvidím a spoznám na ulici tak ho nielen pozdravím ale sa aj s úctou a patrične hlboko ukloním …

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *