Ján Baránek: Pán premiér zadržali colníci liek Ivermectin? Ak áno, nebojíte sa?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Politický analytik Ján Baránek na sociálnej sieti sa zveril s informáciou, že v Žiline je zadržaný liek Ivermectin, ktorý podľa Baráneka a odborníkov obsahuje účinnú látku, ktorá je účinná voči vírusu Covid.

Facebook Jan Baranek:

Pred chvíľou som dostal jednu informáciu. Mám otázku pre premiéra, ministra zdravotníctva a poslancov NR SR:

1. Je pravda, že na colnici v Žiline je už 4 dni zadržaný kamion s liekom Ivermectin, ktorý podľa viacerých odbornikov a štúdií lieči ochorenie na Covid?

2. Je pravda, že objednávateľ tohto lieku dostal pokutu údajne vyššiu a 100000€?

3. Ak je toto pravda, nebojíte sa?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
3 thoughts on “Ján Baránek: Pán premiér zadržali colníci liek Ivermectin? Ak áno, nebojíte sa?

 • 9. februára 2021 at 2:21
  Permalink

  Ešte mu niekto verí ako mu záleží na životoch občanov? !!!

  Reply
 • 9. februára 2021 at 8:18
  Permalink

  Tato vlada mzkej lúzy ako ju nazyva Michelko (ostatní len jednoducho vlada idiotov) od začiatku pandemie robi všetko proti ochrane zdravia ludi. Už v apríli zakazala obchodnikom predavat obycajnym ludom respiratory FFP2 a FFP3, ktore by ich skutočne chránili a nanutila im doma šite ruška zo starych trenýrok.
  Teraz im odopiera učinný Ivermectin, Isoprinosine, nikoho z vlady som nepocul, aby propagoval vitamin D, zinok atd., namiesto toho ludi liečia tym, ze im pchaju každy tyžden paličku do nosa a goblesovsky propaguju experimentalne vakciny, za ktore nikto neručí.
  Za toto musia raz všetci sedieť, ak tu ma byt aspon minimalny pravny štat.

  Reply
 • 9. februára 2021 at 10:32
  Permalink

  Od šerca Špišaka, ku šercu Špišaka,
  ja znam Marečku, že še opakujem a som jak muha co dobjedza na zdehľinu, aľe znaš jak še rečuje, opakovaňe je matka mudrosci, a mišlím sebe, že tebe a tvojím kumpanom ani to nestači. A sebe mišlim aj to, že možno ci to pismo tvoj nezgrabný pucflek ňedoňesol, bo me ňesluháš a dalej vystrajaš sprostosci, asi ši do teho humna zaše pošol, ta skuším ščesce ešči raz.
  Marečku, ta už kediškaj som ci pisal, žeby ši pre boha živého už nehodzil do teho humna, bo keľo razy tam idzeš, teľo razy ce ošveci duh svetí. A keľo razy ce ošveci duh svetí, teľo razy pociš sprostosci. Už nám to Špišakom nerob, bo še pre tebe haňbime chodic medzi ľudzi. Ľem nedavno sme sebe vydychli, no ne na dluho, ked sme še zbavili lapikurkára s Popradu a dzik, už sme zaše v rici. Kediškaj som sluhal jedného ujka dzeškaj od Štrby, jak še od nás Špišakoh odcahuje, že „jaký je on Špišák, šak on ani hutoric nezná“. Určiťe privandrovalec co še za teľe roky ňenaučil ani to, že na Špišu še ňehutori, aľe rečuje. Hutori še na Šarišu. Aľe sebe mišľim, že še haňbil za nas, kvoľi sušedovi s Popradu a zato še nás zrekol. Scel nam tým povedzec, že je Lipták, abo Oravec, aľe aj tam še majú za co hanbic, aj tam sebe na peršoh hreju hadoch, maju tam svojich tovarišoch v špicľovaňí a pucflekoch lapikurkára s Popradu. Taže sebe ňepomooohol! Znaš, rozmýšľal som, ked už ši še pripľihcil ku tým plagiátorom, vyštudoval ši ty aspoň za lapiduha? Hlapče, bo ked ja na tebe kukám, co ty stváraš, ta ja by som ci nedovoľil, že by ši mi co i ľem posceľ v špitaľu prepolohoval.
  Marečku, a ňezapomňi, ňeškaj hodzime po kanaloch my Špišaci, aľe utre budzeš Ty . A tebe nedajú pandúroh, co ce budú vartovac, jak lapikurkarovi. Najľepši zrobiš ked ruciš tu fľintu do žita, aj tak neznaš co robiš, a začneš robic to, čemu rozumiš. Nebuc glupi, co sceš do šmerci šedzec v baše, abo hodzic po kanaloch? Nech Mikas šedzi v baše. Nebuc šaľený, hitro zober rozum do harsci, bo mi ce už mame polné zuby!
  Premyšľal ši dakedy nad tým co nám robíš, jak nám ubližuješ, jak nás morduješ, jak nám škodziš, keľo starých ľudzi zomre do jari, ňe pre covid, aľe za to že ši im nedovoľil isc na špacirku, na šveži ľuft do ľesa, nemajú pohyb? Šak ty či sceš, abo ňe, so svojimi kumpani še zapišešce do kroniky národa jak te, co na nás spáchali genocidu. Dokedy budzeš pucflekom Plg. Mengeleho? Ket tak kukam co ty stváraš, jak škodziš ľudzom, ta še pýtam, co ce ošvecilo v tym humne? Nebulo to zlaté ceľe? Ej Marečku vartuješ cmavé sily, škodziš ľudzom, steho še nevyspoveeedaš, za toto ci ňepomože ani rozhrešeňe od papeža, šak i on svojo baranky zahnal do košára rohatého.
  Marečku, zapametaj sebe, šicko še raz skoňčí, aj tvojo miňistrovaňe, lem žeby ši ňeplakal. Ojojoj! Teraz mi treslo do očoch, ňeznam či aj mňe ňeošvecil duh svetí, miňistrovaňe-miňištrovaňe. Nebul ši ty pridluho miňištrant, teraz ňeznaš prestac a miňištruješ Plg. Mengelemu?
  Marečku, ked tak premyšľam s odstupom času, ňeznam či som ci dobre poradzil, že by ši ňemal hodzic do teho humna. Prave naopak, mal by ši tam zobrac calú tu svoju perepuť, žeby vám duh svetí zrobil CT gebeňi, bo še mi zda, že tam mace veľa prazdného mesca. A ňeh Vás vykuriruje, ked ňič inšo, ta ňech Vám tam aspoň šena naciska. Ale, ale, teraz som na pohiboh, barz mocno dumem, či som nezrobil ešči večšu gluposc, šak nemožem znac co steho vzidze, bo doteraz ľem same sprostosci, a to ši do teho humna hodzil ľem sam.
  Prihváram še ci najsladšou rečou co nás naučili naše mamky, ta ľem še už spametaj, kým ňeje ňeskoro, ked som ci ešči furt ňeotvoril oči, ta sebe šumňe vičisc okuľare. Ňesceš radšej robic kovaľa, šak ked hutňík može bic doktorom, ta čomu by nemohol bic lapiduh kovaľom?
  Marečku, ta ľem ufam, že ci to písmo po druhý raz dajaký echt verný pucflek doňeše a včas še zavartuješ, bo v pekľe už majú kermeš, a my še ňezname dočkac, kedy ce nacahňeme na dereš, a vytreeeskame s pacerakom, a ňeľem tebe.
  No ňeznam či to už budze dosc, bo po dluhej dobe, ňeškaj som bul v obhodze, bo som sebe ňedal dlubac v noše a tam som stretol veľa ľudzi co mi rečovaľi, že už še na Vás richtujú. Ja sebe mišľím, že budze stačic aj dereš, aľe neznám či Vás už zachraňa aj Makaronové cudzinecké legie, co ich bul vybavovac Plg. Mengele, bo pandurom už neverice, maju Vás na pukľu. Znáš, nám už je jedno jak zomreme, bo pri Vás druhej cesty ňet, ľem zomrec! Pri tvojemu miňištrovaňu ňemame na výber. A už to znajú aj pandure, ta jak nás vidza, ta še radšej obracajú ku cminteru, šak aj oni maju rodziny co cerpia a tak nám davajú aj znac, dze je naše mesco.
  Marečku, prestaň še už zloscic, že ci teľo vypisujem, aľe še nečuduj. Zavreli sce nás v chyžoh, jak pokusné opice v kľetkoch, nemožeme isc na šveži ľuft, nemame še s kým porečovac, onedluho zapomneme aj rečovac. Také geňijalne koncentračné tabory nevymišľel ani Hitler. A to nerečujem o dzecoch, te še nescihňu ani naučic rečovac. Ked sceme spoznac svoje dzeci, a to nerečujem vnučetá, na koncu tého koncentračného tabora, ta mušime zo sebu coškaj robic. Obavam še, že pri tvojemu moiništrovaňu už budú aj pravnučetá. Ta co mi ostáva, ľem precvičovac mozeg, ta píšem, šak kukňi dze som še až dostal, zapomnúl som spisovnú reč a moj mozeg še vracil až do mojej mladosci a to je dooosc daľeko. A to nehvarim o tým, že pán Alzhaimer prídze o svoje pervenstvo, bo tu hnusobu budú mušec premenovac na hnusoba Plg. Matoviča. Bo ozdaj ufam že nesceš, žeby po tebe? Neznam či by sme to my Špišaci už prežili, teľo haňby a na furt. Neh še haňbja Ternavčané, ked sebe tu zmyju na peršoh hrali. Ešči ce scem popýtac, povedz profesorovi Kotuľ vzad, žeby calej Vašej perepuťi vyšvetľil nutnosc pohybu. Bo v tých koncentračných taboroch, še nám zužujú cjevi, skracujú svaly, šľachy a ked aj už pomaly nič nejeme, ta nám rošňu pupky, a jar še neodvratne bľíži. A znáš jak še u nás rečuje „marec pobiraj še starec“. A neznam či potom už še pre nás ujdú dajaké truhly. Financ miništrant nemuši mac teho roku obavu, bo pri tvojemu miňištrovaňu, pohrebňictva daňami na jar napolňja štatnu kasu na calý rok. Lem s čeho sebe budzece mascic kešenky ked šicke vymreme?
  Marečku už konečne prestaň miňištrovac a začňi miňistrovac, abo še na to vykašľi a nerob nám už haňbu. A noľem budz uprimný, ši ty aspoň maľučko, na ščipku noža, krescan? Bo ja neverím. Ľem nedávno nás ten co sebe rečuje duchovný pascir slovenských barankoch presvedčal, že mame prijac klinický nevyskušanú vakcinu, a teraz trime pisky, ked nám nesceš dac Ivenmerktin, co je neškodný a leči. Co to za komplot na nas robice? Šak vy scece vykantric calu povojnovú generaciu obyveteľstva!!!
  Tvoj rodák zo Spiša
  P.S.
  Tu medicinu, co mace od ňej zamascene kešenky, šicku napchajce so svojimi kumpanami, sebe a svojim rodzinom, znaš dze. A znaš čomu? Žeby už ňigdaj ňemohľi splodzic také beštie jak sce vy. Možece pribrac aj Sorošových pucflekoch, hlavne lokajskýh novinaroh a ňezapomňice na spuhnutého Mikasa, Karčmara a Jarčušku. My sme skromní, nám budze stačic, ked nám vybaviš lacnejši Sputnik V. Ked budze treba ta sebe zaňho aj zaplacime. Ľem ce bars šumňe pitám, nam ňenukaj ten co po ňich ľudze mru jak muhi, bo budzeš ešči večši masový vrah jak hvarel Plg.Mengele.
  Daktore kamaraci mi rečovaľi, že oni sebe dajú pichnúc aj tu co tvojej kumpanke po ňej narosla treca ruka, ale mušiš podpísac aj so svojima kumpanami, že poškodzeňa im zaplacice zo svojích zamascených kešenkoch. Vteriškaj kamarat mi rečoval, že še aj ceši, mišľi sebe, že mu narošne druhý ……Nemožem dokončic, bo by som še zbrechal a dzefčetá by še na mne zlosciľi. Aľe ja temu neveeerím, ta ket še rozhodnem, ta sebe dam pihnuc ľem ten Sputnik V.

  Aj keď som rodák zo Spiša a viem rozprávať rodným nárečím, nemal som prístup k pravopisu Spišského nárečia, preto som to napísal podľa Bernoláka, „píš ako

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *