Ján Baránek: (Video): Dvojtvárnosť vlády, pri Lučanskom im verzia o samovražde vyhovuje, pri Jankovskej už nie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Politický komentátor a analytik Ján Baránek ako zvyčajne vo svojom videu kritizuje súčasnú vládu. Tentokrát sa zameriava na veľké pochybenia vlády pri úmrtí generála Lučanského. Konkrétne sa zameriava na to, ako okamžite a bez pochybností prijala ministerka spravodlivosti Kolíková verziu o samovražde pri generálovi Lučanskom, ale v prípade Moniky Jankovskej jej a ďalším členom vlády už verzia pokusu o samovraždu nesedí.

Ján Baránek sa logicky pýta a uvažuje v kontexte zahmlievania pokusu o samovraždu M. Jankovskej, ako je vôbec možné aby sa ktorýkoľvek obvinený vo väzbe mohol dostať k tak veľkému množstvu liekov, ktorými by sa pokúsil spáchať samovraždu.

Viac sa dozviete v najnovšom videu Jána Baráneka:

Zdroj: Youtube, RNDr. Ján Baránek

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *