Ján Baránek vláde: Ste chrapúni, ľudia vás roznesú v zuboch

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Politológ a analytik Ján Baránek sa vo svojom statuse na sociálnej sieti, zameral na testovanie, ktoré podľa neho nezachraňuje ľudské životy.

Podľa Baráneka bude tiež vláda musieť predlžovať núdzový stav až do jej konca pretože “ľudia ju roznesú v zuboch”.

V príspevku sa zameral na lieky, ktoré sú síce veterinárne prípravky, avšak obsahujú učinnú látku, použiteľnú aj pre človeka v boji proti Covidu.

Na záver vyzýva vládu, aby si vstúpila do svedomia.

Facebook Jan Baranek:

Priatelia, na obrázku vidíte liek Ivermectin. Ten na obrázku je pre kone, pod komerčným názvom „Noromectin“. O tomto lieku už dlhšie píše analytik Juraj Mesík, ktorý doslova burcuje za jeho používanie pri liečbe ochorenia Covid. Ten na obrázku som si zaobstaral od veterinára a je pre kone. Použiteľný je aj pre človeka – tu musím napísať, na vlastné riziko, aby ma niekto neobvinil z nejakej nekalej činnosti. Ale čistota veterinárnych prípravkov de facto zodpovedá humánnym prípravkom. 0,75g tohto prípravku pre kone je jedna dávka pre človeka, ktorý váži 70kg. Cena jednej dávky je, keď preženiem marže a dopravu a ja neviem čo, maximálne 3€, v balení na obrázku je cca. 10 dávok.

Tu vyvstáva otázka – prečo vláda, namiesto nezmyselného a predraženého testovania, nedovezie humánny Ivermectin napr. z Indie, kde jedna dávka stojí cca. 0,7€. Nedovezie. Naopak. Dodávku Ivermectinu pre žilinskú nemocnicu colnica vrátila do Indie, keďže musíme dodržiavať zákony. Naozaj, vy chrapúni? Opakujem, pokiaľ by ste si mysleli, že ide o preklep – ste CHRAPÚNI. V linkoch nižšie sa dočítate, že Ivermectin naozaj zachraňuje ľudské životy.

Keď ste potrebovali schváliť 7 noviel zákonov, neváhali ste narýchlo zvolať rokovanie NR SR a poslanci mali na štúdium noviel pol hodiny. Tárate tu o tom, kto koľko ľudských životov má na svedomí. Ale nezachraňujete ich! Namiesto toho testujete! Je toto normálne? Je toto morálne? Je to etické?

Uvedomte si – vy ste tu pre občanov a máte konať v ich najlepšom záujme a máte ich chrániť! Namiesto toho robíte čo…??? Vadíte sa, testujete ako zmyslov zbavení, porušujete bezprecedentne Ústavu SR, zneužívate núdzový stav… Niečo vám poviem. Budete si ho musieť predlžovať až do konca volebného obdobia, lebo ľudia vás roznesú v zuboch.

Žiadna pomoc pre skrachovaných a krachujúcich podnikateľov, len výhovorky, prečo a kto na pomoc nemá nárok. Toto viete. Vytvorili ste diabolský kruh zla, kedy bez zdrapu papiera beriete netestovaným ľuďom slobodu, kedy nedávate pomoc tým, ktorí nemajú zaplatené odvody a tí ich nemajú zaplatené, lebo krachujú. Čo za systém ste stvorili? Systém zla, vydierania, sociálnej genocídy a bezprávia. Vašou povinnosťou je tento stav zvrátiť. Máme parlamentnú demokraciu. Keď tu zbytočne umierajú tisícky ľudí – podľa premiéra, ako to, že parlament okamžite nekoná? Ako to, že prezidentka okamžite nekoná? Ako to, že médiá, tie tzv. mainstreamové, okamžite nežiadajú rekonštrukciu vlády? Ako to, že generálny prokurátor nekoná? Nebavíme sa o tisíckach pokazených vajec na trhu. Bavíme sa o tisíckach ľudských životov! Nedochádza vám to? Nedochádza vám, že máte konať? Že už ste mali konať dávno? Nedochádza vám, že stabilita vládnej koalície nemôže byť vykúpená ľudskými životmi? Naozaj vám to nedochádza? Potom sa budete musieť zodpovedať. A to sa budete, verte mi. Budete sa zodpovedať za zmarené ľudské životy, ktoré máte na svedomí – či už zbabelosťou, ľahostajnosťou, povyšovaním stability koalície nad záchranu ľudských životov, nezáujmom alebo chamtivosťou, lebo sa bojíte, že vám každý mesiac prestane cinkať SMS z banky, že ste dostali mzdu z NR SR ako poslanci. Lenže, vy tú mzdu dostávate za to, aby ste robili pre blaho národa a aby ste tento národ chránili!!! Opakujem – chránili!!! Vy si nemáte chrániť svoje rodinné rozpočty, ale tento národ!!! Nedochádza vám to, nie? No, keď nie, tak sa budete zodpovedať aj za toto.

Naozaj mám veriť, že nejaká trnavská firmička – poprepájaná na vašich lídrov, je jedna jediná v tejto krajine, ktorá je schopná doviesť do krajiny testy – úplne zbytočné, na celoplošné testovanie. Naozaj? Keď áno, tak aj za toto sa budete zodpovedať.

Naozaj mám veriť, že ste až takí idioti, že v mene zachovania stability koalície ste súhlasili s tým, aby obsedantná porucha vášho šéfa vyhnala opäť na testovacie miesta milióny ľudí, pričom vy viete, že je to nezmysel? Hovoria vám to vedci. Všetci relevantní vedci a vy viete, že svet sa z toho smeje.

Naozaj mám veriť, že vy toto všetko viete a nekonáte? Naozaj? No, ak áno, aj za toto sa budete zodpovedať. Viete prečo? Lebo za vami neostávajú pokazené vajíčka, ale ľudské osudy, mŕtvi… A vy viete, čo máte robiť a nerobíte to!!! Toto(!) je váš ťažký hriech, ktorý z vás nikto nezmyje!!! S týmto budete žiť a s týmto budete umierať. Takýto život a umieranie vám ale nezávidím. Ale zatiaľ sa duste vo vlastnej ľahostajnosti, chamtivosti, zbabelosti… Určite sa pýtate, kto vás zoberie na zodpovednosť. Neviem. Neviem, či to bude ľudská spravodlivosť. Ale Božia určite. Len potom sa bojte, aby ste sa neškvarili v pekle. Mimochodom, ak nie ste veriaci, to vôbec neznamená, že vás Božia spravodlivosť nedostihne. Dostihne a budete prekvapení. Potom mi dáte za pravdu.

Zopár linkov k Ivermectinu. Keď iný nie, prečítajte si aspoň prvý, kde je vyjadrenie J. Mesíka:

https://www.topky.sk/cl/10/2043287/Analytik-Mesik-bez-servitky-o-KORONAVIRUSE–Skupina-ludi-na-Slovensku-krasne-zbohatla-na-ludskej-tragedii?fbclid=IwAR3zu7MH-nG_PtM02a6FT1zIrSRXsGPu9SgalM7ASs-Cb4YuMA8rGUlYbB0

https://www.covid19treatmentguidelines.nih.gov/antiviral-therapy/ivermectin/?fbclid=IwAR0txXMglmLSbxgP_qtH1c6Q1bVrcY7pQJurI00r-eMFiuD7w6R-fiZLx4E

https://www.trend.sk/spravy/existuje-ucinny-liek-covid-niektori-vedci-to-myslia-rusko-ho-vraj-ma?fbclid=IwAR3zu7MH-nG_PtM02a6FT1zIrSRXsGPu9SgalM7ASs-Cb4YuMA8rGUlYbB0

https://ivmmeta.com/?fbclid=IwAR2K7eSQb65dnrbgC7HqJ5NIczMZj3whDPKaoKxkIaPugqsi3bTl6OXg-v8

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Ján Baránek vláde: Ste chrapúni, ľudia vás roznesú v zuboch

  • 28. januára 2021 at 21:23
    Permalink

    Nezúfajte, defenestrácia sa blíži. A tie Je+++té hlavy budú davom rozkopané na „Gottwaldovom námestí.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *