Ján Mažgút: POĎ IGOR, VONKU UŽ ČAKAJÚ UJOVIA V BIELYCH PLÁŠŤOCH

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Igor Matovič je späť! ??‍♂️ Nie, našťastie nie ako premiér, ale ako minister/rozprávkár, ktorý takmer 2 hodiny z veliteľského stanu obhajuje niečo absolútne neobhájiteľné❗

Ak sa našiel niekto, kto veril, že to minister Matovič vybaví, dnes všetkých svojim vystúpením presvedčil, že od samého začiatku zavádzal a už len potreboval poukázať na vinníka – ako je to u neho zvykom❗❗❗OKLAMAL CELÉ SLOVENSKO a 2 mil. kusov vakcíny Sputnik V do júna 2021 sa (žiaľ) NEKONÁ ?

Jeho 2-hodinové trápenie a neustále zahmlievanie a vyhováranie sa bolo len chabou obhajobou vlastného zlyhania a neschopnosti. #Zvládli sme to a dopozerali až do konca ? A čo sme sa teda dozvedeli⁉️

1️⃣ Že zmluvu vlastne asi ani nepodpísal minister Krajčí ☝?a

2️⃣ za celý ten (Matovičov) prie-šlap okolo Sputnika môže Baťo(vá) a prezidentka Čaputová ☝?

Verím, že pani prezidentka už stihla horúcou linkou ☎️ povolať do paláca Matovičovho šéfa.

A čaj o piatej si spolu asi nedajú… ?

#referendum2021

Zdroj: Facebook Ján Mažgút vedúci tlačového oddelenia strany SMER – SD

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *