Ján Mažgút: TAK ČO JE TÁ ✌?AKCÍNA⁉️

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Pamätáte sa ešte, ako sa nám všetkým oddane (ako keby boli zaplatení ?) prihovárali rôzne známe aj neznáme tváre a presvedčivo tvrdili, že vakcína je sloboda, zodpovednosť, vzdelanie, víťazstvo a neviem, čo ešte všetko… A ak sa našiel niekto, kto mal len trochu iný názor, či istú dávku pochybností, bol hneď označený za antivaxera, konšpirátora a dobre že nie rozvracača systému (teda „očkovacej stratégie). Nuž a keď sa objavil nejaký negatívny prípad spojený s očkovaním, mediálni mágovia (z ministerstva zdravotníctva) vytiahli skvelý tromf. Vraj:

1️⃣ vakcinácia je lepšia cesta ako prirodzené premorenie a

2️⃣ „miera nežiaducich účinkov je oveľa menšia, ako prínosy efektívnej a bezpečnej vakcíny!“

Bravó, skvelé ?? Sám by som to lepšie nenaformuloval ?? Týmto ste ma určite presvedčili, páni odborníci ??

Po viacerých (aj odborných) výhradách voči vakcíne AstraZeneca som si s prekvapením prečítal, že ministerstvo zdravotníctva pozastavilo očkovanie touto vakcínou. Prvú dávku tejto vakcíny už ľudia nedostanú. Avšak tí, ktorí čakajú na druhú dávku tejto vakcíny, ju dostanú.

Túto absurditu postavil na vyššiu úroveň riaditeľ Inštitútu zdravotných analýz (na ministerstve zdravotníctva), ktorý sa vyjadril, že: „…v mladších ročníkoch, ktoré by sa aktuálne a v blízkom čase očkovali prvou dávkou, (obzvlášť u žien) môže byť riziko spojené s vakcínou (aj keď veľmi malé) vyššie ako riziko spojené s covidom…“

Heh, to mi nejako nevychádza… ?

PS: hovorca premiéra Matovič včera oslavoval narodeniny. Určite ste na „neho“ zabudli, však?! Rovnako ako on na ten sľúbený milión (pre mňa) ?

Zdroj: FB, Ján Mažgút

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *