Ján Mažgút: UNIKLO VIDEO Z ONLINE ROKOVANIA (NE)SLOVENSKEJ VLÁDY O NÚDZOVOM STAVE

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Čo sme komu urobili, že sme zase dostali „zaracha“ – tentokrát na 30 dní⁉️ Poslúchali sme, dodržiavali sme všetky nariadenia aj keď nám boli častokrát proti vôli, doma sme boli vždy načas, ešte „pred zotmením“ ?

Už nejaký ten piatok nás chlácholite, že sa situácia zlepšuje, čísla klesajú,… ľudia stále povinne stoja v radoch ako na pomaranče a „dobrovoľne“ sa špajchlujú ‼️ (ešte stále ste neminuli tie „transparentne“ nakúpené testy, však…). Tak ste sa opäť raz uchýlili k nezmyselnému predĺženiu núdzového stavu. Bez akýchkoľvek analýz jeho vplyvu či dopadov.

Počul som, že jeden americký agent Karel chcel predstaviť vlastný návrh, ten druhý – o niečo väčší a vraj aj silnejší Karel – zase povedal, že núdzový stav nie je politickým nástrojom, ale má chrániť občanov.

A pred čím⁉️ Pred bubakmii❓❓❓ Ešteže po 21:00 hod. už budeme zase sedieť v bezpečí domova…

Zdroj: FB Ján Mažgút (SMER – SD)

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *