Jozef Banáš: Aké ruské “nebezpečenstvo”? Vedú nás šašovia

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Spisovateľ a bývalý poslanec Jozef Banáš sa na facebooku vyjadril k vyhosteniu ruských diplomatov.

Vedú nás šašovia

Priateľky, priatelia,
pred niekoľkými dňami som dostal ruskú Národnú cenu za román o Milanovi Rastislavovi Štefánikovi. Som na túto cenu hrdý, uznanie od národa ktorý dal svetu najviac literárnych velikánov, je pocta a moji hejteri ma môžu stokrát označovať za Putinovho agenta.


O to viac mi je ľúto vyhostenia ruských diplomatov na základe nepodložených a zdá sa, dokonca lživých obvinení. Lož bola u nás pracovným nástrojom aj za starého režimu, ale aspoň sa netvárila ako pravda. Vtedy keď museli politici urobiť rozhodnutie proti svojmu svedomiu, aspoň sa červenali.
Dnes majú lživé tváre šťastie, ich červeň zakrývajú rúška. Alebo sa možno vo svojej otrlosti už ani červenať nevedia…

Vždy v histórii sa politickí oportunisti oháňali bezpečnosťou a ochranou národa a keď národ niekto skutočne ohrozil, prví púšťali do gatí. Skončil čas kráľov, až na niekoľko výnimiek vedú národy Európy aj národ slovenský šašovia.

A ruské „nebezpečenstvo“?
V decembri 2019 som pre portál Spravodaj napísal tento komentár? https://bit.ly/3dGYRKU
Platí stále.
Jozef Banáš

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Jozef Banáš: Aké ruské “nebezpečenstvo”? Vedú nás šašovia

 • 24. apríla 2021 at 16:44
  Permalink

  Mám obavy aby sa ho dcéra nezriekla – podľa vzoru starého režimu.

  Reply
 • 24. apríla 2021 at 20:12
  Permalink

  Taku hambu, ktoru nam urobili vo svete , na tu budeme dlho pamatat. Matovic pri nastupe povedal, ze chce aby si ho pamatali. No urcite si ho budu pamatat, dokonca sa budu o nom ucit moje vnucata : Ako sa nesmie riadit stat .To je hamba.Ja mam 60 rokov, ale tak som sa za reprezentatov mojej krajiny nikdy nehambila, ako dnes.Ale verim , ze to cim skorej skonci.

  Reply
  • 26. apríla 2021 at 10:24
   Permalink

   Hanba sa píše s N, inak súhlasím.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *