Judita Laššáková: Dobije mi polícia rodičov, keď porušia pravidlá, pretože nevedia poslať SMS?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Právnička Judita Laššáková ironicky, ale rozumne poukázala na nezmyselnosť nápadu, s ktorým dnes prišiel minister zdravotníctva Marek Krajčí a jeho „nápad“ má oporu aj u ministra vnútra Mikulca. V závere „ďakuje“ prezidentke Čaputovej, za vymenovanie tejto vlády.

Facebook Judita Laššáková:

…len otázka:

Ak pôjde môj otec alebo moja mama kúpiť chlieb a ani jeden z nich nevie posielať SMS, pretože sú to ľudia vo veku, upozorní ich polícia na porušenie pravidiel jedným úderom obuška alebo ich dobije do bezvedomia, aby sa tie osoby už nepohybovali len tak mir-nichts-dir-nichts po vonku, keď tu zúri PANDÉMIA o sile 0,77 % pozitívne testovaných, NIE CHORÝCH!

Pani prezidentka, opakovane vám ďakujem. Takúto skvelú vládu ste vymenovali vy. Nikdy vám to nezabudnem!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *