Judita Laššáková: Informácie od kajúcnikov sú vypočítavo doplnené

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Právnička Judita Laššáková rozoberá stav v akom sa momentálne nachádza polícia a porovnáva to so stavom, ktorý bol za minulých vlád, kde na základe osobných kontaktov prišla na to, že momentálne to funguje najhoršie.

Facebook Judita Laššáková:

Naozaj sa na Slovensku nájdu ľudia, ktorí tlieskajú NAKA a polícii?!

Skutočne sa dnes v Slovenskej republike nájdu ľudia, ktorí tlieskajú polícii či prokuratúre? Kde boli tieto inštitúcie doteraz? Kde boli ich zamestnanci? Aha… boli ticho, báli sa, mali hypotéky, mali dosť svojich starostí… Niektorí tvrdia, že boli pokakaní, ale, samozrejme, chápeme dôvody hypoték a hladných krkov doma.

A už ma vo svojich hlavách mnohí označili za ficistu, smeráka, mafiána a podobné pikantnosti. Musím sa priznať, že sa na tieto akcie Policajného zboru SR, ktorého súčasťou NAKA je, pozerám so zdvihnutým obočím. A nie je to o tom, že mne nikto za prácu, ktorú odvádzam a beriem za ňu plat, netlieska. Určite tí, ktorí PZ SR teraz tlieskajú, samozrejme, tlieskajú predavačke, lekárovi, učiteľke a všetkým ostatným profesiám s pravidelnosťou, s akou vychádza Slnko.

Informácie, kvôli ktorým sa teraz zlietli títo ochrancovia a strážcovia zákonnosti na určité osoby ako supy, nie sú pre PZ novinkou. A nie sú získané ani od kajúcnikov. Sú len kajúcnikmi vypočítavo doplnené. Tak je to.

Odkiaľ to viem? Od známeho, ktorého si vysoko vážim. Od človeka, ktorý celý svoj život pracoval v prospech Slovenska. On upozorňoval kompetentných správami a podkladmi na nezrovnalosti v daňových odvodoch mnohých obchodných spoločností už od roku 2012. Upozorňoval na Bašternáka, aj Kočnerove kšeftíky. Informácie posúval tam, kam mal. Svoju výpoveď zopakoval roku 2018 a táto lietala po redakciách tzv. mainstreamových novín.

Nič sa nedialo…

Vlastne niečo áno. Človek, ktorý sa nebál vtedy, keď to ešte nebolo in, upozorňovať a snažiť sa chrániť záujmy všetkých občanov, dostal od štátu odmenu. Za svoju snahu chrániť peniaze nás všetkých bol zo svojej funkcie vyhodený. Ak si myslíte, že to bolo v období vládnutia vlády Petra Pellegriniho, nemýlite sa. Presnejšie, za Ficovej vlády prišiel (iba) o funkciu, za Pellegriniho vlády o prácu.

Táto vláda je však niečo úplne iné. Táto ho za jeho činnosť odmenila tým, že z funkcie vyhodila na dlažbu aj jeho manželku.

Tak mi, prosím, nemajte za zlé, že ja tejto vláde, ale ani týmto biblickým cvičeniam PZ SR netlieskam!

A ako hovorí klasik: Jdu blejt, velebnosti!

P.S.: Medzi policajtmi mám mnoho priateľov. Viem, kde boli tí! A som rada, že to ešte nevzdali. Svoju prácu si robia. Skromne a potichu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *