Judita Laššáková o zvolení Lipšica: Obžalovaní môžu otvárať fľaše šampanského. Neschopnosť Lipšica vyhrať spor je legandárna

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

.Právnička Judita Laššáková v krátkom a výstižnom statuse hodnotí novozvoleného špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica. Základnú otázku si kladie, či niet na Slovensku prokurátora, ktorý by nemal krv na nárazníku, ovládal právo a nebol prepojený na politikov pupočnou šnúrou.

Facebook Judita Laššáková:

Slovensko a jeho zlaté dieťa!

Ak človek pozorne sledoval kariéru advokáta Lipšica, musel zákonite vidieť, že na tom profesne a so znalosťou práva nie je práve najlepšie.

Nič horšie sa však nemohlo stať. Právnemu štátu. Zato obžalovaní si budú môcť otvárať fľaše šampanského. Neschopnosť tohto pána vyhrať spor je legendárna! Zato vie byť vždy pred kamerami a strieľať sprostosti.

To, čo však ovláda znamenite, je klamať, prekrúcať, manipulovať a používať dvojaký meter.

Nám nestačí, že predseda vlády robí v zahraničí hanbu?! Aj Národná rada SR nám zvolila za špeciálneho prokurátora niekoho, kto sa ešte aj k bezpečnostnej previerke dostal cez a vďaka kamošovi. Ak sme sa doteraz nemuseli hanbiť, dnes už môžeme. „Naši ľudia“ sú tu zas, len v inom politickom tričku!

Fakt v tomto štáte niet prokurátora, ktorý by nemal na nárazníku krv, ovládal právo a nebol prepojený na politikov pupočnou šnúrou?!

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *