Judita Laššáková: V protismere alebo proti Smeru je dovolené všetko?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Právnička Judita Laššáková sa na sociálnej sieti „priznala“ z porušenia zákona. Aj keď to sama napísala, ešte to neznamená, že orgány činné v trestnom konaní nemajú povinnosť vyšetrovať. 

Toto rovnako platí aj pre vyšetrenie incidentu s „úrazom“ generála Lučanského pri cvičení. Nie je v poriadku, ak ministerke Kolíkovej stačí vyjadrenie samotného generála a jeho advokáta, ktorý musí svoje kroky konzultovať s klientom.

Ako ministerka rezortu, ktorý má vážny problém, by sa vôbec nemala vyjadrovať k žiadnemu prebiehajúcemu vyšetrovaniu,  nieto ešte k tomu, čo súvisí s jej rezortom. A už vôbec nie takým spôsobom, aby to mohlo vyvolať pocit či dojem, že OČTK nemajú vyšetrovať. 

Ministerka Kolíková totiž hovorí, že v prípade prvého incidentu jej na overenie pravdivosti udalostí stačí slovo generála Lučanského, ale v prípade podozrení z porušenia zákona jej jeho slovo nestačí. 

Facebook Judita Laššáková:

ÚPRIMNÉ POĎAKOVANIE VLÁDE SR, POSLANCOM NR SR A, SAMOZREJME, PREZIDENTKE SR

Chcela by som vyjadriť jedným slovom to, čo som dnes cestou po slovenských cestách pociťovala voči vrcholovým politikom TEJTO KRAJINY:

ĎAKUJEM!

Ďakujem z úprimného srdca. Splnil sa mi sen. Politici na Slovensku rečami dosiahli to, že Slováci sa ako „jeden muž“ zomkli a nevychádzajú z domu. To jednému umožní jazdiť po slovenských cestách nielen rýchlosťou 140 km/h, aj keď práve nefičí na diaľnici ?, ale vyskúšať si aj ten pocit „jazdiť ako v Anglicku“. Áno, u nás sa tomu síce hovorí v protismere, ale z rétoriky dnešnej vládnej koalície som pochopila, že (v) „protismere“ je dovolené všetko.

Alebo to bolo myslené „proti Smeru je dovolené všetko“? ? Možno som to pochopila nesprávne ?. Ale zas, keď predseda Súdnej rady SR povie, že „počas núdzového stavu Ústava SR neplatí“, tak prečo by mal platiť nejaký ten zákon o cestnej premávke?! Veď to je norma nižšej právnej sily, tak čo?!

Skrátka, ešte raz ďakujem každému jednému politikovi, úradníkovi a ostatným, ktorí sa nie malou mierou zaslúžili o to, že sa mi splnil detský sen o jazde v protismere ?! Osobitné poďakovanie patrí prezidentke SR, ktorá túto vládu vymenovala. Nebojte sa, pani prezidentka, ja vám toto nezabudnem. Máte to u mňa. Navždy!

P. S.: Pre tých, ktorí prešli amputáciou polovice mozgu, moje vyhlásenie, nech je akokoľvek autentické, nestačí na moje „odsúdenie“ súdom SR. To pre tých, ktorí by si mysleli, že ak môj advokát povie to isté, čo ja, že OČTK nemusia „incident“ vyšetrovať a vyšetriť!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *