JUDr. Štefan Harabin: Verejne vyhlasujem, že nie som v pátraní polície

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Verejne vyhlasujem, že nie som v pátraní polície ako sa to snažia podvodne a lživo podsúvať občanom Slovenska policajný prezident Kovařik a „policajtút“ Jakub Podmajerský.

Dnes v čase približne od 11:00 do 12: 30 hod som na požiadanie redaktorov Linharta z TA3 a Medzihradského z Markízy poskytoval k tejto otázke rozhovory na Mraziarenskej č. 6 v Bratislave-Ružinov, asi 200 metrov od vchodu do môjho domu. Redaktor Medzihradský nechcel veriť, že nie som v pátraní, hoci cez moju 90 minútovú prítomnosť na ulici v ich blízkosti, by policajti ma jednoducho už museli vypátrať aj keby nechceli.

Ako „neveriacemu Tomášovi“ som ponúkol ešte jeden dôkaz, ktorý aj vykonal. Na môj podnet zavolal mobilom Políciu cez č. 158. Ozval sa mu dozorný, ktorého sa pýtal, či je Harabin v pátraní. Dozorný odpovedal, že nevie o tom, ale keď je, tak na miesto našej lokalizácie pošle políciu do 5 minút.

Čakali sme tam najmenej 15 minút a polícia neprišla.

Až potom mi Medzihradský uveril, že nie som v pátraní a odišiel spoločne s kameramanom.

Zdroj: Facebook Štefana Harabina

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “JUDr. Štefan Harabin: Verejne vyhlasujem, že nie som v pátraní polície

 • 14. apríla 2021 at 16:18
  Permalink

  Tak toto zaujíma redaktorov televízií? Prečo sa nezaujímajú prečo krachujú prevádzky slovenských malých a stredných podnikateľov? Prečo sa nezaujímajú prečo vládne strany systematicky ničia zdravotníctvo, školstvo? Prečo sa páni redaktori nezaujímajú, prečo štát systematicky ničí zdravie občanov nezmyselnými opatreniami? Pán Harabin sa dokáže účinne brániť pred šikanou.

  Reply
 • 14. apríla 2021 at 18:48
  Permalink

  To je nehorázne!!!
  Morálnych budú prenasledovať a nemorálnych podporovať???

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *