JUDr. Štefan Harabin: Verejne vyhlasujem, že nie som v pátraní polície

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Verejne vyhlasujem, že nie som v pátraní polície ako sa to snažia podvodne a lživo podsúvať občanom Slovenska policajný prezident Kovařik a „policajtút“ Jakub Podmajerský.

Dnes v čase približne od 11:00 do 12: 30 hod som na požiadanie redaktorov Linharta z TA3 a Medzihradského z Markízy poskytoval k tejto otázke rozhovory na Mraziarenskej č. 6 v Bratislave-Ružinov, asi 200 metrov od vchodu do môjho domu. Redaktor Medzihradský nechcel veriť, že nie som v pátraní, hoci cez moju 90 minútovú prítomnosť na ulici v ich blízkosti, by policajti ma jednoducho už museli vypátrať aj keby nechceli.

Ako „neveriacemu Tomášovi“ som ponúkol ešte jeden dôkaz, ktorý aj vykonal. Na môj podnet zavolal mobilom Políciu cez č. 158. Ozval sa mu dozorný, ktorého sa pýtal, či je Harabin v pátraní. Dozorný odpovedal, že nevie o tom, ale keď je, tak na miesto našej lokalizácie pošle políciu do 5 minút.

Čakali sme tam najmenej 15 minút a polícia neprišla.

Až potom mi Medzihradský uveril, že nie som v pátraní a odišiel spoločne s kameramanom.

Zdroj: Facebook Štefana Harabina

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “JUDr. Štefan Harabin: Verejne vyhlasujem, že nie som v pátraní polície

 • 14. apríla 2021 at 16:18
  Permalink

  Tak toto zaujíma redaktorov televízií? Prečo sa nezaujímajú prečo krachujú prevádzky slovenských malých a stredných podnikateľov? Prečo sa nezaujímajú prečo vládne strany systematicky ničia zdravotníctvo, školstvo? Prečo sa páni redaktori nezaujímajú, prečo štát systematicky ničí zdravie občanov nezmyselnými opatreniami? Pán Harabin sa dokáže účinne brániť pred šikanou.

  Reply
 • 14. apríla 2021 at 18:48
  Permalink

  To je nehorázne!!!
  Morálnych budú prenasledovať a nemorálnych podporovať???

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *