JUDr. Weis: Výsledky celoplošného testovania dokázali potrebu zrušenia všetkých opatrení

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

JUDr. Peter Weis sa vo svojom blogu zameriava na pomer nakazených a záveň sa pýta, prečo pri čísle, ktoré počas testovania vyšlo, nie sú Vládou SR opatrenia už zrušené.

Blog Peter Weis:

Výsledky celoplošného testovania dokázali potrebu zrušenia všetkých opatrení

Prečo? Z jednoduchých dôvodov.

Predbežné čísla hovoria o priemernej pozitivite 0,8 percentaKlinická špecificita použitých testov je mierne pod 99 percent. To znamená, že pri otestovaní veľkého množstva populácie správnym spôsobom podľa návodu a odporúčaní Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) pre daný produkt by ste sa mali za každých okolností dostať k číslu vyššiemu ako je doplnok k číslu 99 percent. V praxi to pri dodržaní všetkých postupov znamená, že od počtu pozitívnych prípadov odpočítate cca 1 percento tzv. falošne pozitívnych prípadov (bližšie informácie o použitých testoch nájdete tu).

To, že počet pozitívnych nedosiahol ani výšku doplnku ku klinickej senzitivite je pravdepodobne spôsobené práve nedodržaním postupov a odporúčaní WHO najmä pokiaľ ide o nutnosť opätovného pretestovania pozitívneho prípadu na získanie ako-tak relevantného výsledku, testovanie a vyhodnotenie vzoriek pri správnej teplote, správny odber vzorky školeným zdravotníckym personálom, testovanie ľudí iba s klinickými príznakmi.

Čo tento test vlastne dokázal? Určil štatisticky významným spôsobom, že:

  1. Vzásade všetci, ktorí klinické príznaky nemajú a putujú do karantény, budú v karanténe omylom ako zdraví.
  2. Na Slovensku sa choroba, ktorej prítomnosť sa testujevlastne nevyskytuje (zámerne nehovorím nový koronavírus a pozdravujem pánov Cormana a Drostena, ktorí vedia, o čom je reč, a takmer isto raz budú čeliť aj trestoprávnej zodpovednosti). Alebo sa vyskytuje, ale v nepodstatnom množstve.
  3. Tento minimálny, limitne nulový výskyt znamená potrebu okamžitého uvoľnenia všetkých opatrení, počnúc zrušením núdzového stavu.

Vláda nemá deklarovať, že núdzový stav je. Má v každom momente dokazovať, či trvajú podmienky na vyhlásenie a trvanie núdzového stavu. Práve testovaním dokázala, že tieto podmienky splnené nie sú. Teraz má už len deklarovať, čo testovaním dokázala! A nech si tento dôkaz aj odpublikuje hoc aj vo vedeckom časopise. Tentokrát by možno dostala ja peer-review.

Že vám v Nitre zomierajú pacienti? Otázka do pléna, možno rečnícka: Opýtajte sa už spomenutých pánov Cormana a Drostena, pred tým, ako prídu o slobodu, prečo na túto „hnusobu“ pravdepodobne zaberajú antiparazitiká? Mimochodom, prečo ste sa ich nepýtali medzi 21.1.2020 a 20.1.2021, v čase keď platil ich podvodný RT-PCR protokol? Prečo mlčíte Vy – vedci, klinickí lekári, imunológovia, laboranti? Všetci do nohy dobre viete, že podkladom pre ten „test“, ktorý nie je testom boli sekvencie z GenBanky k 1.1.2020 in silico, t.j.vycucané z prsta. Až v novembri 2020 si čestní vedci dovolili povedať, že autori protokolu boli v konflikte záujmov. Slušne povedané. Laicky povedané: uprednostnili veľký biznis pred zdravím ľudí.

Medzinárodné koleso spravodlivosti sa začalo točiť. Ťažkopádne, ale začalo. Už sa nezastaví. Stojte preto na strane svojho svedomia a vedeckej cti.

Zdroj: www.akw.sk

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “JUDr. Weis: Výsledky celoplošného testovania dokázali potrebu zrušenia všetkých opatrení

  • 27. januára 2021 at 14:09
    Permalink

    Aj tak si osobne myslím, že Corman a Drostena a všetci zúčastnení podvodníci z tohto covidoveho šialenstva, vrátane našej nacistickej vládnej koalície nebudú nikdy niesť osobnú a trestnooravnu zodpovednosť…

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *