Juraj Blanár: Korčok zmĺkol. EÚ už Guaidóa vo Venezuele neuznáva za prezidenta.

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Juraj Blanár, podpredseda SMER-SD sa vo svojom statuse zameral na ministra zahraničných vecí Korčoka (nominant SaS) ako zrazu záhadne mlčí o tom, že Európska únia prestala uznávať ako prezidenta Venezuely Guaidóa. Prečo teda rovnako o tom Korčok neinformoval ako v prípade, keď Guaidóa za prezidenta Venezuely uznal.

Facebook Juraj Blanár:

A MINISTER KORČOK ZMĹKOL

Všimli ste si, ako potichu na Slovensku prebehla krátka informácia, že Guaidó už nie je Európskou úniou uznávaný ako prezident Venezuely? Dokonca ani pán minister Korčok nezorganizoval tlačovku, ako keď Slovensko, ktoré má „veľké záujmy“ (myslím to ironicky, lebo tam nemá nijaké záujmy) vo Venezuele, prostredníctvom svojho vyhlásenia legitimoval Guaidóa za jediného akceptovaného predstaviteľa Venezuely.

Vtedy tvrdil, že o tom informoval nielen vládu, ale aj pani prezidentku. O tom veľmi pochybujem, lebo ešte ako predseda zahraničného výboru som v tom čase ešte pred letom písomne požiadal o stretnutie u p. prezidentky, aby som si overil túto informáciu, avšak dodnes som nedostal termín. Veľavravné… Nemyslíte? Stále tvrdím, že Slovensko ??, ak chce byť brané vážne, musí robiť sebavedomú a svojbytnú zahraničnú politiku.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Juraj Blanár: Korčok zmĺkol. EÚ už Guaidóa vo Venezuele neuznáva za prezidenta.

 • 11. januára 2021 at 14:48
  Permalink

  Korčok je nechutný vlezprdelka a nič iné. Žiaľ na toho človeka nie je dôveryhodný ani pohľad.

  Reply
 • 12. januára 2021 at 9:25
  Permalink

  Mejnstrymove medyja to nezverejnia.
  Toto je časť vyhlásenia EÚ z EURONEWS…… ktoré usvedčuje Korčoka, že je klamár a demagóg, ktorý nemá kožu na ksichte (Maďari hovoria….simabórú…)

  7. januára 2021
  The European Union has dropped its recognition of Juan Guaidó as Venezuela’s interim president after he lost his position as head of its parliament.
  https://www.euronews.com/2021/01/07/eu-no-longer-recognises-juan-guaido-as-venezuela-s-interim-president
  But the European Commission explained that it was a decision taken collectively by EU governments.
  „This is a text agreed and adopted by 27 EU member states,“ commission spokesman Peter Stano said.
  Peter STANO je „SLOVÁK“… ale určite sa neodváži Korčokovi odporovať

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *