Juraj Draxler: Prečítal som si včera zverejnenú zmluvu o nákupe Sputnika V

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Rozum nad tým ostáva stáť.

Posúďte sami:

– už podpisom zmluvy (Marekom Krajčim) sme sa zaviazali zaplatiť 20 miliónov dolárov. Je úplne jedno, koľko vakcín použijeme. Nemusí sa použiť ani jediná fľaštička, Slovenská republika stále musí dokopy zaplatiť 20 miliónov dolárov.Pritom Matovič až po podpise a dovoze prvej várky začal riešiť, kedy a či ich vôbec použijeme (!!!), chcel odobrenie ŠÚKL a podobne. (Všetky tie reči o tom, že je to preto, lebo koaliční partneri tak chceli, sú pre ľudí s IQ dennej teploty.)

– Ešte väčšia perlička: zmluva má superutajovaciu doložku, ktorá zakazuje zverejniť dokonca existenciu tejto zmluvy. Nezverejnenie je pritom v priamom rozpore so slovenskou legislatívou. Za zverejnenie akýchkoľvek údajov viažúcich sa k zmluve sú tam značné pokuty (jednorazová sankcia milión dolárov, za JEDNO porušenie tohto ustanovenia, ale ruská strana si môže nárokovať aj viac, podľa vzniknutých škôd).

– A na dôvažok, hoci sú tam jasne stanované termíny postupného plnenia, sme Rusom neplatili.

Ešte dodám, už to urobili aj iní, že zmluva nijako nešpecifikuje, v akých laboratóriách sa má vakcína kontrolovať, to boli všetko len choré výplody Matelkovho mozgu. Sú tam všeobecné ustanovenia o tom, že slovenská strana má právo skontrolovať si, či vakcíny majú parametre špecifikované výrobcom (čo sa aj stalo, skontroloval to Biomedicínsky ústav SAV, potvrdil, že všetky kľúčové ukazovatele v testovaných vzorkách sedia).

Toto všetko dokopy sa normálnym rozumom nedá pochopiť. Patria buď na psychiatriu, alebo pred súd, ale rozhodne nie do akýchkoľvek vládnych a politických funkcií.

Zdroj: FB JURAJ DRAXLER

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Juraj Draxler: Prečítal som si včera zverejnenú zmluvu o nákupe Sputnika V

  • 30. apríla 2021 at 12:40
    Permalink

    Aspoň vidieť, prečo začala „politické manévre“ aktivistická úradníčka zo ŠÚKL.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *